Skocz do zawartości

Skrypt Universal Best Buys/Sells Locator


maloni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przydatny sktypt, Universal Best Buys/Sells Locator,szczególnie dla handlowców lub podczas wypełniania misji "dostarcz jakąś ilość towaru w zadanym czasie",co przekłada się na szybki zysk.

Na czym sie dorabiam:

Spoiler

Osobiście polecam handel ore,miałem raz zlecenie na 2100 ore co przy cenie skupu 206 cr. daje 432600 cr.Nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło żeby zabrakło ore do kupna po najniższej cenie,ani kogoś kto zapłaci max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Instalacja - skrypt dostępny w formacie .rar. Po ściągnięciu rozpakować i wszystkie pliki z katalogu "script" przekopiować do podkatalogu script w katalogu gry. Wszystkie pliki z katalogu "t" przekopiować do podkatalogu t w katalogu gry. W pobieralni Mamuta dostępne jest tłumaczenie skryptu. Pobrany pliki 2068-L048.xml i 2070-L048.xml również przekopiować do katalogu t w katalogu głównym gry.

Po uruchomieniu gry w rozkazach handlowych statku (wymagane jest posiadanie w ładowni Lokalizatora cen zakupu i Lokalizatora cen sprzedaży) dostępne będą dwa nowe rozkazy:

Universal Najlepszy Zakup

Universal Najlepszy Sprzedaż

To czego szukamy ustawimy w następnych oknach konfiguracyjnych.

Nie ma wyszukiwarki statków, wyszuka nam tylko statki dostępne do zakupu w stoczniach.

Działa również podczas zadokowania w stacji.

Spolszczenia skryptu szukaj tutaj: X3TC - spolszczenia do skryptów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 lata później...
  • 10 miesięcy temu...

Witam, mam problem z tym skryptem. Instaluję go pod AP 3.0, kopiuję dwa foldery i wklejam do folderu addons. To samo ze spolszczeniem, dwa pliki wklejam do folderu "t" w addons, jednak nie mam żadnych nowych komend dla statku. Wchodzę w konsolę komend, handel i mam tam tylko dwa podstawowe polecenia odnośnie najlepszych cen kupna i sprzedaży. Skrypt zainstalowałem jak już zacząłem grać, mam Merkurego, z wszystkimi możliwymi ulepszeniami handlowymi. Mógłby mi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...