Skocz do zawartości

Galactic Civilizations 2: Dread Lords


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Galactic Civilizations 2: Dread Lords

Z ręką na sercu mogę każdemu fanowi kosmicznych rozgrywek i przygrywek, polecić tą grę. Akcja gry tak samo dzieje się w kosmosie jak X3, z tym wyjątkiem że styl gry wygląda podobnie jak w kultowej Cywilizacji. Gra zostało świetnie zaprojektowana i zbalansowana, aż się chce zagrać tą jeszcze "jedną turę" i nagle spostrzega że jest już 2 w nocy 😛

Kiedyś nawet krótki gameplay z gry stworzyłem:

http://youtube.com/watch?v=9W8xJHY_mfo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się przyznać, że grałem tylko w jedynkę (i to dzięki CD-Action) i była ciekawa, choć bo jednej trzytygodniowej partii dałem sobie spokój.

A dwójka kojarzy mi się tylko z aferą wokół star-force.

Osobiście wolę stare dobre Imperium Galactica 2. Może przez real-time?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Grałem w nią, a kupiłem ją chyba rok temu - była w magazynie komputerowym chyba za 20 zł. Mam po angielsku wersję "Ultimate", czyli z dodatkami 'Dark Avatar" i "Twilight of the Arnor". Ciekawe rzeczy dochodzą w dodatkach - łącznie z 12 ras + możliwość robienia nowych, edytor map, scenariuszy, kampanii, technologi, budynków, elementów... Gierka bardzo dobra, grafika nawet spoko, całkiem ładnie wyglądają bitwy flot - pojawia się wtedy podgląd bitwy w 3D, a gdy na przykład atakują się dwie floty po 20 statków każda to efekt jes naprawdę fajny. Bardzo ciekawe zakończenie, 3 kampanie. Bardzo mi się podoba, zważywszy na fakt, iż można grać z wyłączonymi dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=Galactic+Civilizations+2&category=45713'

Masz tam aukcje Ultimate edition za 39,90, czyli z obydwoma dodatkami. W grę osobiście zagrywałem się długimi godzinami (nawet nie ma problemu z ruszeniem na moim lapku 😛 ). Szkoda tylko, że walki flot, czy inwazje to poprostu kalkulacje, zero taktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...