Skocz do zawartości

- - - - -

Bimbrownie w TC

98 odpowiedzi w tym temacie

#21 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 10 październik 2009 - 18:17

Ja stawiam bimbrownie w trzech lokalizacjach:
Bala Gi's Joy
Nieznany obok PTNI Headqurters
Acquisition Respository
Na brak klienteli nie narzekam, TS-y tylko kupują ogniwa, dystrybucja nie potrzebna.

#22 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 10 październik 2009 - 19:15

A w sektorze pirackim to kosmiczni piraci nie dokuczaja ? Wiesz jak to jest, zawsze sie znajdzie jakis becwal w sokole co mysli ze byka za rogi schwycil i caly sektor do niego nalezy. Kiedys w X3R probowalem w sektorach pirackich robic jakies inwestycje, ale ta lobuzerka porzadnie rozkrecic mi sie nie dala. Dopiero jak wpuscilem tam Hammerheada to wyrywali az sie za nimi kurzylo.

#23 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 10 październik 2009 - 19:25

Mimo że gram (grałem) ze skryptem Pirate Patrols, który dodaje pirackie patrole w ich sektorach, nigdy nie miałem z nimi problemu. Ale ja staram się utrzymywać reputację u piratów pomiędzy -10000, a +10000. Przy niższej reputacji pewnie mogą wystąpić "przejściowe trudności z zaopatrzeniem i zbytem" :wacko:

#24 ThePravator

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 12 październik 2009 - 13:48

Noi Yacek wykrakał :wacko: Moje Bimbrownia została zaatakowana.
Te ataki mają czynnik losowy ponieważ załadowałem save który zrobiłem na godzinę przed atakiem i Bimrownia działa już cały dzień.
Muszę jednak rozważyć przeniesienie jej do lokalizacji obok PTNI HQ.

#25 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 12 październik 2009 - 13:57

Przykro mi.
Losowe są nie tyle same ataki, ale pojawienie się odpowiedniego statku w tym sektorze. Po załadowaniu save, poleciał sobie w innym kierunku, może gdzieś wykrył wrogów itp. Ale jak pojawi się znów w tym sektorze co bimbrownia, to wiesz co zrobi.

#26 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1438 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 12 październik 2009 - 16:17

Lokalizacja nie ma wielkiego znaczenia, popyt na te nielegalne towary jest tak duży, że klienci odnajdą Twoje stacje nawet na krańcu wszechświata :wacko: Ważne by był to sektor nie należący do żadnej z ras, a to w jakiej odległości od baz pirackich czy innych stacji skupujących te towary się znajduje jest najmniej istotne.

#27 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 12 październik 2009 - 16:36

Nie do końca tak jest. Ja raz postawiłem bimbrownię w sektorze Nieznanym za Zyarth's Dominion i żaden klient nie przyleciał. Bali się szalejących w pobliżu Xenków.

#28 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1438 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 12 październik 2009 - 17:40

Widać są wyjątki :wacko: Akurat tam nie fabryk nie stawiałem ale np. w tym drugim nieznanym sektorze na wschód od unholy descent klienci się pojawiali, podobnie w vestibule of creation i nieznanym na południe od menelaus' oasis, mimo tego że bazy piratów w okolicznych sektorach zostały zniszczone.

#29 marko22

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 140 postów

Napisano 12 listopad 2009 - 17:55

Mam mały problem....wszystko pięknie żarło do czasu....uczepiły się Argony w końcu i za nic nie mogę się pozbierać z całym kompleksem. Podchodzę do tego jak pies do jeża. Mam skrypt do pakowania stacji, tylko co z tego, jak stacje mają zasoby i do widzenia. Wódki i pszenicy jeszcze się mogę pozbyć, ale ogniw już nie. I co? Na straty zostawić? Gdyby to była 1 to jeszcze przeboleję, ale obok stoi druga :) Kombinowałem na wszystkie strony. I zero. Save i load nic nie daje, bo i tak się w końcu pojawiają i tak.

pshemozz - jak? To są zasoby, nie produkty. Nawet po rozwaleniu węzła, zostało mi w stacji prawie 40000 ogniw. I co? Sprzedać nie sprzedasz. Wyrzucić też nie. A załadować nie załadujesz, bo skrypt zgłasza, że cały czas coś tam jest. Na nic się zdaje lakoniczna informacja o przelaniu zasobów na swoje konto. Bo tego się zrobić nie da. Chyba że o czymś nie wiem....Po wczytaniu któregoś zapisu zacząłem szybko wyprzedawać pszenicę i wódkę. Ale ogniwa zostały. Nie mija chwila i Argon znowu się zjawia. Nie mam czasu w sumie na nic już. Chyba przeboleję te 15 milionów z dwóch kompleksów.

#30 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 12 listopad 2009 - 17:57

A dlaczego ogniw nie możesz się pozbyć?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych