Skocz do zawartości

- - - - -

Bimbrownie w TC

98 odpowiedzi w tym temacie

#11 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 26 sierpień 2009 - 21:58

Blantas napisał:

Prawda. ;)
Rozwal Parszywca. :) ]:)

Nie polecam. Reputacja swoją drogą, wsparcie które może przybyć na pomoc M7 swoją drogą, a do tego wszystkie stacje w sektorze mogą zmienić się na czerwono.

#12 krzychu_ks

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 26 sierpień 2009 - 22:07

Z doświadczenia wiem, ze stacje kosmiczne lepiej się bronią niż uciekają (chyba że się załaduje tego Repackera) Wielu możliwości tam nie widzę:
1. Rozwalić szybko M7 i na jakiś czas mieć problem z głowy (niestety tylko na jakiś czas)
2. Załadować skrypt, spakować zabawki i iść gdzie indziej
3. Stracić stacje/kompleks
Ktoś ma inne propozycje?

#13 Mr.freeze

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 sierpień 2009 - 22:37

Tak chodzi o Dzierzbę ;)
a czy czasem nie będzie tak że co chwila będzie ktoś przylatywał i niszczył mi kompleks ?
bo jak tak to chyba wezmę z niego kasę i surowce i niech go rozwli sobie, a postawie drugi w nieznanym sektorze i już
mam też drugi kompleksik mały 2xtorpeda Młot i 1x Pożoga i z obliczeń wyszło że więcej zarabia niż 1x wódka i 2x zielsko, oczywiście przy dowożeniu surowców a nie przy zamkniętym obiegu :) i chyba zamiast nielegalnego interesu zacznę legalnie działać :)

#14 Mani

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisano 26 sierpień 2009 - 22:44

A widzisz jakieś problemy w instalowaniu skryptów?

//EDIT
Eh, zresztą co znowu będę się męczyć... Nie było pytania...

#15 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 26 sierpień 2009 - 22:59

Mr.freeze napisał:

a czy czasem nie będzie tak że co chwila będzie ktoś przylatywał i niszczył mi kompleks ?

Będzie tak. Dlatego albo zniszcz kompleks, albo przenieś go w bezpieczne miejsce.
Każdy dochód, jeśli przynosi zyski jest dobry.
A co do skryptów, wcześniej czy później i tak zaczniesz instalować, więc lepiej wcześniej. Tym bardziej że jest dobra okazja po temu.

#16 ThePravator

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 09 październik 2009 - 19:25

Nie przeczytałem wcześniej tego wątku i nieopacznie postawiłem kompleks -kopalnie rudy - 2xfarma pszenicy M - destylarnia w Aragońskim sektorze i to ze wzmocnioną ochroną. Już wiem dlaczego znika mi licencja argońska :wacko:.
Mam ją już kilka dni i nikt jeszcze jej nie atakował ale teraz się z tym liczę. Ciekaw jestem jeśli Bimbrownia zostanie zniszczona to pozostałe elementy kompleksu również ?
Czy zostaną autonomiczne elementy ale nie połączone już w kompleks?

#17 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 09 październik 2009 - 21:35

Mnie Argoni od razu zniszczyli bimbrownie. Teladianie dopiero po kilku tygodniach gry zaatakowali. Zniszczeniu uległa tylko Destylarnia, farma pszenicy pozostała cała i ich nie interesowała, wszak jest legalną fabryką.

#18 ThePravator

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 10 październik 2009 - 07:11

Dla Argonów jestem Bohaterem Federacji czyli najwyższa ranga , może dlatego pozwalają mi na bimbrownie. Stacja stoi w Omicron Lyrae. Może rangi mają wpływ w tym przypadku.

#19 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 10 październik 2009 - 07:29

Wcześniej, czy później na pewno przypomną sobie o niej.

#20 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 10 październik 2009 - 16:20

Dokladnie! "Nie ciesz sie bo i tak ci odetna" :wacko: :D :) Niczym w "Misiu" w scence z wesolym Romkiem. jest tak jak mowi Yac. W poprzedniej grze tez cieszylem sie wspaniala rozlewnia napitkow w Antigone, zyc nie umierac. Pewnego dnia dostalem cynk, ze ktos atakuje bimbrownie, jak przylecialem to nie bylo co zbierac. Jak juz wspominano wczesniej warto rozwarzyc umieszczenie destylarni we Freedoms Reach lub Avarice.
Avarice jest jednak nieco lepsza lokacja, poniewaz na lewo Montalaar, na prawo New Income i nieco ponizej sektory pirackie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych