Skocz do zawartości

- - - - -

Bimbrownie w TC

98 odpowiedzi w tym temacie

#91 Kubak19777

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 06 luty 2014 - 14:15

Akurat Savage Spur jest "nieznany" , fakt czasami przelatują tam Paranidzi, ale moją ( już postawioną ) bimbrownie nie ruszyli jak na razie. Yaki mnie tolerują choć sympatią nie pałają, do handlu z nimi wystarczy.

#92 chak510

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 06 luty 2014 - 14:54

To w razie W dodaj do ochrony staci trochę m6 i m3

#93 Kubak19777

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 06 luty 2014 - 15:33

Jak mnie będzie stać. Na razie może jakieś wieże laserowe. No i boje się troszkę, że AI rozsmaruje mi takiego M6 o asteroidę. W ten sposób żywot zakończył TL, kiedy za pierwszym podejściem wleciał do sektora.

#94 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 06 luty 2014 - 15:40

Wyświetl postUżytkownik Kubak19777 dnia 06 luty 2014 - 15:33 napisał

No i boje się troszkę, że AI rozsmaruje mi takiego M6 o asteroidę. W ten sposób żywot zakończył TL, kiedy za pierwszym podejściem wleciał do sektora.

Kolizje maja miejsce tylko w Player Sector, czyli w sektorze, w który obecnie jesteś, w pozostałych sektorach (zwanych wtedy OOS) kolizje nie są przeliczane, więc tego typu wypadki nie będą miały miejsca.
Jeśli budujesz coś przy pomocy statku TL, to najpierw wydaj mu polecenie skoku do sektora, gdzie masz budować, i lotu do jakiegoś miejsca w ty sektorze. Dopiero kiedy tam się znajdzie, samemu udaj się do tego sektora.

#95 Kubak19777

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 06 luty 2014 - 17:00

Jeszcze jedno pytanie. Dlaczego Paranidzki TL nie chciał zadokować do Stoczni w Argon Prime. Argoński TL z tym problemu nie miał. Raz widziałem jak grupka paranidów atakuje stacje argonów w Cloudbase którymś tam. Czy to może być powód ?

#96 HanSolo

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 58 postów

Napisano 06 luty 2014 - 18:03

Jak sądzę, zaraz będą przenosiny do odpowiedniego tematu, ale odpowiem: sprawdź, czy TL nie ma w ustawieniach przyjaciel/wróg (polecenia dla statku, na dole listy) argonów na wrogów, jeśli przejąłeś statek, to może mieć relacje paranidańskie. Poza tym, zawsze mogło nie być miejsca w stoczni, to się zdarza.

#97 Kubak19777

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 07 luty 2014 - 22:23

Wyświetl postUżytkownik HanSolo dnia 06 luty 2014 - 18:03 napisał

Jak sądzę, zaraz będą przenosiny do odpowiedniego tematu, ale odpowiem: sprawdź, czy TL nie ma w ustawieniach przyjaciel/wróg (polecenia dla statku, na dole listy) argonów na wrogów, jeśli przejąłeś statek, to może mieć relacje paranidańskie. Poza tym, zawsze mogło nie być miejsca w stoczni, to się zdarza.

Akurat TL nie był mój tylko wynajęty. Dobra koniec oft topu definitywny.

#98 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 08 luty 2014 - 03:51

Wyświetl postUżytkownik Kubak19777 dnia 07 luty 2014 - 22:23 napisał

Akurat TL nie był mój tylko wynajęty. Dobra koniec oft topu definitywny.
To bez znaczenia. Jak pisałem wcześniej, wszelkie operacje dużymi statkami rób nie będąc osobiście w tym samym sektorze. Gdy TL operuje OOS, nie są przeliczane kolizje z innymi obiektami i wykonuje rozkazy bez zająknięcia. Pamiętaj, ze jest cos takiego jak Zdalny System Kupiecki.

#99 KryH

"Nie przenoście nam stolicy do Krakowa"

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaGród Kraka
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 10 styczeń 2016 - 07:01

Na początku tego wątku jest temat atakowania bimbrowni przez"policję sektorową". Zastanawia mnie czy można uchronić się przed takim atakiem przez zmianę ustawienia wstrzymaj produkcję gdy taki atak się rozpoczyna. Oczywiście byłby to środek doraźny na czas opróżniania magazynów przed rozbiórką. Miałem podobną sytuację z moim HQ atakowanym przez piratów, który to atak przerywali gdy wyprowadzałem z niej swoje statki tam zadokowane.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych