Skocz do zawartości

Ranga u innych ras


LITWINCZUK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
Cytat

Dokończ fabułę.

Szukaj na stacjach zleceń i realizuj.

Łatwo powiedzieć, mam odwieźć pasażerów do sektora Ziemskiego w misji fabularnej, ale wlot do tego sektora jest nie mile widziany. Prawie cały dzień pracuję w HE nad poprawą reputacji 😉 Wykończyć się można.

Nie powiem też nic na to, że w czasie fabuły dostałem M6, i nie mogę jej uzbroić, bo mam za małą reputację 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toś bracie słabo walczył.

Spoiler

Ja kiedy dostałem Vidara mogłem go uzbroić bez problemu, również wioząc pasażerów z Aldrina mogłem spokojnie wlecieć do sektora Ziemia. Problem był tylko z wieżyczkami obronnymi torusa, ale to był błąd gry, podobno w patchu 1.3 już naprawiony. Ale i tak można go było łatwo ominąć, wystarczyło wyłączyć autopilota i lecieć najprostszą drogą do torusa, aby do niego zadokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to po zakończeniu fabuły (ziemskiej) nie można nie mieć dostępu do sektora Ziemia. Fabuła tak prowadzi gracza, żeby odpiwiednio podbił reputację

Cytat

Nie powiem też nic na to, że w czasie fabuły dostałem M6, i nie mogę jej uzbroić, bo mam za małą reputację

Spoiler

Ja też nie mogłem uzbroić Vidara którego dostałem od Ziemiaków z uwagi na zbyt niską reputację a wejście do sektora Ziemia i dokowanie do Torusa nie stanowiło problemu. Zauważ, że ziemianie mają podwójny system rang. Jeden to rangi związane z dostępem do poszczególnych sektorów (np.: dostęp do Ziemi, dostęp do Księżyca) a drugi to rangi bojowe związane z możliwością zakupu towarów i statków (np.: Wojownik Io). Dostając misję przewozu dygnitarzy z Aldrina automatycznie otrzymujesz dostęp do Ziemi i do tego nie jest potrzebna ranga bojowa (no oczywiście w granicach rozsądku bo na minusie mieć jej nie możesz)

Latając po Heretics End podnosisz tylko rangę bojową (czyli tą drugą). Rangi dostępu do sektorów nie jestes w stanie podnieść bo ją podbiła sama fabuła. Jeśli masz problem przy wlocie do sektora Ziemia to znaczy, że:

1) Trajektoria Twojego lotu jest nieprawidłowa

2) Bug (w to wątpię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...