Skocz do zawartości

Misja 4: Wyścig - problem po pierwszej przegranej


cybernauta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak więc przegrałem wyścig i zgodnie z tym co jest w instrukcji powinienem być zaproszony do kolejnej próby. Niestety nic takiego się dzieje. Zostałem natomiast po klęsce przeniesiony na mój statek. Pomyslałem wiec że muszę zadokować do stacji gdzie na wynik wyścigu czekają Goner oraz jakiś Teladianin. Zachęcanie ich do rozmowy na stacji nic nie daje. Stosują technikę zdartej płyty nawijac w kółko to samo.

Jak ponownie wystartować w wyścigu?

==========

EDIT:

Załadowałem wczesniejszy sejw, oczywiscie dostałem w d... i teraz zauważyłem że żaba mówi bym wrócił za 0,5h - pewnie dlatego nie mogę od razu wystartować w kolejnym wyscigu.

BTW, dlaczego wspomina o "godzinach" a nie jazurach, tazurach itp jednostkach czasu? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

mam problem z 5 misją znalazłem tomnusa w ore belt ale dostałem wiadomość od jakiegoś kapłana że mam lecieć do argon prime i poleciałem tam i dowiedziałem się że mam spytać jak się czuje tomnus b. i go niewiem gdzie znaleść

P.S. plis dajcie linik z stroną która ma poradnik do reunion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2011 o 06:44, kolos napisał:

bardzo dziękuję

ale do końca mi nie oto chodziło chcę się dowiedzieć gdzie jest tomnus b ale nie wiem gdzie nawet w świątyni gonerów jest pusto więc gdzie on jest ?

Po to dałem Ci link do FAQ misji fabuły X3R, abyś się tego dowiedziała.

Po pierwsze, odpowiedź dostaniesz tak jak pisze w FAQ w instrukcji do gry.

Po drugie, jeśli klikniesz na lik znajdujący się pod napisem Misja 4 w FAQ, to również znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie, trzeba tylko przeczytać kilka postów.

PS. jeśli chodzi o Thomusa Beckitta, to jest to jak najbardziej misja 4, a nie 5. I nie ma go w żadnej Świątyni Gonerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...