Skocz do zawartości

Puste forum


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Mi też świta, że zapis w XBTF był możliwy tylko na stacjach handlowych i był płatny. W sumie fajne rozwiązanie, którego brakuje w X3 - płatności za dokowanie do stacji 😛.

Doświadczenie uczy, że wszelkie udziwnienia savowania graczy irytują (vide. szukanie maszyn do pisania i atramentu z Resident Evil).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Trening był fajny, lubiłem sobie przelatywać przez obręcze z coraz większą prędkością 😛

Ekhmm.. to można z mniejszą ? 😀

Serio mówię u mnie A / Z działają tylko na 100% / 0% nie mam stanów pośrednich.. 😛

Poza tym mam problem z dźwiękiem.. a mianowicie słyszę tylko podkład muzyczny i fx a nie ma mowy. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ekhmm.. to można z mniejszą ? Serio mówię u mnie A / Z działają tylko na 100% / 0% nie mam stanów pośrednich..

Oczywiście, że są. Wystarczy ustawić za pomocą A i/lub Z maksymalną prędkość z jaką statek ma lecieć (czerwona kreska na wskaźniku prędkości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Ekhmm.. to można z mniejszą ? Serio mówię u mnie A / Z działają tylko na 100% / 0% nie mam stanów pośrednich..

Oczywiście, że są. Wystarczy ustawić za pomocą A i/lub Z maksymalną prędkość z jaką statek ma lecieć (czerwona kreska na wskaźniku prędkości).

heh no to coś u mnie jest nie tak.... faktycznie da się sterować prędkością, ale muszę kilkanaście razy dawać A/Z aby trafić w powiedzmy połowę prędkości. Zwykłe naciśnięcie A - od razu daje mi całą naprzód.

A wiecie co może być z tą mową ?

XBTF w wersji 1.8, czy też spatchowane do 1.9b a nawet później do 1.96 nadal nie ma głosów.

moja konfiguracja sprzętowa:

ASUS F3Jp / Core 2 Duo 1,83 GHz / 2 GB RAM / ATI Mobility Radeon X1700 / Realtek HD Audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz może podłożonej pod A również maksymalnego przyśpieszenia a pod Z zatrzymania? Może klawiszologię przywróć do ustawień fabrycznych. Albo może masz jakiś program zewnętrzny, który jakoś Ci mapuje klawisze, albo może do joysticka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

He he.. Święta racja .😀 Sławna "polisa ratunkowa" 10. 000, albo coś pomieszałem.😀

To było tak dawno.😀

Pamiętam jak wysadziłem w kosmos moją pierwszą stację Handlową u Argonów.;D

Faktycznie, była także możliwość wykupienia polisy na niektórych sektorach-stacjach ras.

Nie tylko więc u Gonnerów.😀

Ale nadal mam Golda.😀

Choć zaczynałem kiedyś od dema z gazety.

To był wtedy wypasik.

Jak się markowało przeloty po próbnych Gatach. ;D

Pozdrawiam. 😀

Ps.

Mam pytane do 'starych" wyżeraczy. ;D

Kto wie co się dzieje z naszym starym przyjacielem ze starego forum X Gamerkiem77 ?(zdrobniale oczywiście.😀)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kto wie co się dzieje z naszym starym przyjacielem ze starego forum X Gamerkiem77 ?(zdrobniale oczywiście.😀)

Jakims dzwinym zarzadzeniem odzyskal status moderatora na polskim forum ego, pomimo tego juz od lat nie uczestniczy w community. Wiecej poczytaj sobie tu http://forum.xudb.pl/viewforum.php?f=17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam starych pilotòw. 😀 Do tej pory posiadam jeszcze X-Golda wersję angielską. Ale tylko kopię zapasową, bo oryginał dawno sprzedałem. Czasami myślę czy to jeszcze ruszy na moim Pakard belu 64 bitowym. Jak dotychczas sobie leży płytka.. Ale savy nadal do XBTFa posiadam, w ròżnych etapach akcji. 😀 Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...