Skocz do zawartości

- - - - -

Mody i dodatki

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1380 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 04 listopad 2008 - 17:55

Czas odkurzyc stare maszyny:) Wlasnie w moje rece wpadlo X:BtF + XTension. Mam nadzieje, ze chodz troche sobie w to pogram przypominajac dawne czasy. Nieco sie obawiam uruchomienia gry, wiadomo czas robi swoje...
Pytam sie zatem: Czy istnieja dodatki, mody, addony, skrypty (cokolwiek) urozmaicajace ta gre ?

#2 OSSI

Admirał

• Admiralicja
  • 55 postów

Napisano 04 listopad 2008 - 18:54

Z tego co pamiętam to nie było edytora skryptów ani żadnych modów.

#3 S11

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 listopad 2008 - 11:35

Wydaje mi się, że jakieś dodatki były, przynajmniej do X-tension. Marcybiskup powinien mieć jakieś informacje na ten temat. Na spotkaniu X-menów onegdaj w Warszawie pokazywał chyba płytkę z duża ilością dodatków, choć nie jestem pewien :unsure: . Najlepiej napisz do niego na maila :).

#4 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1380 postów

Napisano 08 listopad 2008 - 20:23

Troche boje sie budzic dinozaura :unsure:
Swoja droga, to Marcybiskup tez musial pobrac te wszystkie dodatki. Narazie gram troche w xbtf+xtension, gra naprawde daje rady :)

#5 OSSI

Admirał

• Admiralicja
  • 55 postów

Napisano 08 listopad 2008 - 21:31

Odnalazłem posta na ego w którym pisali że na na już niedziałającej stronie hxxp://www.the-commander.com były mody to X-Tension ale do X-Btf nic nie powstało, pewnie Marcybiskup też miał stamtąd te pliki bo pisał w tamtym temacie.
Jak coś znajde to dam znać :unsure:
X-Btf to były czasy, najlepsza fabuła z serii X, chociaż w X3 jeszcze nie grałem :)

#6 S11

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 listopad 2008 - 19:49

To prawda, fabuła XBTF jest rewelacyjna, klimatyczna, choć także nie idealna :unsure:. Niestety przez brak wersji polskiej w tamtym czasie osobiście sporo straciłem, bo nie byłem jeszcze zbyt oblatany z angielskim i trochę tekstów mi umknęło :) .

#7 Centaur041

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 17 listopad 2009 - 10:44

To prawda.
Modów wtedy nie było na XBTF i X -Tension.
Pamiętam jednak,że Prowler zrobił parę ale chyba do X-2 TT.
Były to Admiralskie mody do M2 i M1.
Pozdrawiam.:)

#8 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1380 postów

Napisano 17 listopad 2009 - 15:38

Ta gra niczym magnes. W zasadzie juz ja ukonczylem kawal czasu temu, ale mimo to lubie sobie ja zainstalowac raz na jakis czas. Wejsc w te archaiczne statki, polatac, powalczyc z xenonami. Fajnie wszystko widac jak gra sie zmieniala, poczawszy od jej poczatkow po najnowsze wydania. Zmienia sie grafika, zas pomysl i muzyka wciaz ta sama :)

#9 Centaur041

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 19 listopad 2009 - 20:07

Sorkvild napisał:

Ta gra niczym magnes. W zasadzie juz ja ukonczylem kawal czasu temu, ale mimo to lubie sobie ja zainstalowac raz na jakis czas. Wejsc w te archaiczne statki, polatac, powalczyc z xenonami. Fajnie wszystko widac jak gra sie zmieniala, poczawszy od jej poczatkow po najnowsze wydania. Zmienia sie grafika, zas pomysl i muzyka wciaz ta sama :)

Tak dokładnie.:)
Jak tam wchodze, to tereny argonów, Splitów i połowe sektorów "świeci na żółto" ;D
Tyle tego jest naniesione, a moje M1 i M2 , oraz myśliwce latają sobie.:)
UU, żeby coś takiego zrobić teraz na X3CT, to muszę się dobrze napocić.
No ale najpierw trzeba lapa kupić.:)
Pozdrawiam. :)

#10 Centaur041

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 30 listopad 2009 - 07:21

Tak naprawdę to na niej się nauczyłem "technicznie" jęz. ang.:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych