Skocz do zawartości

Skrypt Marine Repairs


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skrypt Marine Repairs uczy Marines nowych zajęć. Teraz wynajęci Marines już nie będą się obijać bez celu po statku, jak sam autor skryptu pisze:

Jeśli jesteś znudzony dostarczaniem rozrywki dla Swoich nudzących się Marines, wykop ich ze statku i zatrudnij na nim Marine Repairs. Skrypt instruuje Marines jak robić naprawy kadłuba statku, jeśli jest uszkodzony. Również, jeśli są tarcze statku spadną w dół, istnieje niewielka szansa, że będą oni w stanie częściowo je przywrócić. Marines będą również dokonywać wszelkich napraw uszkodzonych statków, które będą zadokowane do statku, na którym będą oni zamustrowani. Wreszcie, Marines będą mogli przeprowadzać naprawy uszkodzonych stacji kosmicznych, jeśli zadokujesz do niech statkiem.

A jeśli nie ma nic do naprawy, Twoi Marines wyjmą mopy i wiadra i wyczyszczą wnętrze twojego statku dla Ciebie!

Nie ma nic do konfigurowania, nie potrzeba naciskać żadnych klawiszy aktywacji. Wystarczy zainstalować skrypt, wygodnie rozsiąść i zrelaksować! Twoi Marines zrobią wszystko!

(ciekawe czy chociaż jajecznicę potrafią usmażyć, abym miał co jeść podczas grania?)

Spolszczenia skryptu szukaj tutaj: X3TC - spolszczenia do skryptów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marines można brać na pokład od statków klasy M6 wzwyż. Mniejsze statki możesz naprawić sobie sam, wystarczy że wysiądziesz z niego, weźmiesz na cel i zaczniesz strzelać. Będziesz strzelał właśnie z Lasera Naprawczego, który jest na wyposażeniu pilota od początku gry, bez żadnych skryptów. Jednak ten sposób naprawy nie ma sensu przy dużych statkach, jest wtedy zbyt czasochłonny, a jak wiadomo w skafandrze nie ma SETA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Problem polega na tym że zciągnołem od was i z mamuta(ponieważ nie działał) marine repairs wklejam do folderu script i nie działa a inne skrypty działają z tym że pojawiły mi się w konsoli poleceń w specjalnych 2 wiersze z numerkani 5 i 6

5-ReadText2010-530

6-ReadText2010-531

Prośił bym o pomoc ponieważ mi na tym skrypcie działającym bardzo zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty przeniesione do odpowiedniego tematu.

To że masz oryginał TC w wersji PL nic nie znaczy dla skryptu, który posiada własny plik tekstowy. Ten plik też musi mieć spolszczenie, czyli plik w polskiej wersji i z polskim tekstem. Dlatego tłumaczone są skrypty i mody, a raczej ich pliki tekstowe, z rozkazami, opisami itp.

Poczytaj jak pisał LeWaR FAQ, na temat readtextów. Dograj spolszczenie do skryptu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

1. Proszę pisać w odpowiednich tematach. Jeśli temat o skrypcie istnieje na forum (opcja szukaj lub szukamy w temacie o spolszczeniach skryptów), to piszemy w temacie skryptu, a nie zakładamy kolejnego tematu o tym samym.

2. Jest przyklejony temat: http://xudb.pl/topic/2203-baza-skryptow-i-modow-dla-gier-serii-x/ w nim jest link do sporej bazy ze skryptami i modami. Jest tam też ten skrypt, można więc pobrać go stamtąd.

Proszę wykazać większą własną aktywność, a nie tylko pisać "dajcie linka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.11.2008 o 17:20, Mani napisał:

I ciekawe, jak się zmieszczą do np takiej Strzały... albo Odkrywcy... Tam nawet nie ma miejsca na kije golfowe...

Jak nie ma, wywalić osłonę i tam wepchnąć, lub na zaczepie uzbrojenia zamocować......

A tak przy okazji, bo nie ma o tym skrypcie w X3AP: Mi on działa, lecz jak ja mam 40 marines wepchnąć do M6?!

A do X3TC: ten sam problem co kilka postów wstecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2012 o 11:04, arw1 napisał:
W dniu 2.11.2008 o 17:20, Mani napisał:

I ciekawe, jak się zmieszczą do np takiej Strzały... albo Odkrywcy... Tam nawet nie ma miejsca na kije golfowe...

Jak nie ma, wywalić osłonę i tam wepchnąć, lub na zaczepie uzbrojenia zamocować......

Odpowiedź: http://xudb.pl/topic/365-skrypt-marine-repairs/page__view__findpost__p__4652

Coś jeszcze wyjaśnić?

W dniu 4.06.2012 o 11:04, arw1 napisał:

A tak przy okazji, bo nie ma o tym skrypcie w X3AP: Mi on działa, lecz jak ja mam 40 marines wepchnąć do M6?!

A dlaczego chcesz 40 tam upychać?

W dniu 4.06.2012 o 11:04, arw1 napisał:

A do X3TC: ten sam problem co kilka postów wstecz...

Znaczy jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

A mi właśnie nie chce. Miałem kiedyś starą wersję Marine Repairs (ta z pierwszej strony linku z tego forum) i działało, teraz ten link juz wygasl i pojawilo sie cos nowego (link jest na tej stronie 10) i to dranstwo nijak nie chce dzialac. Wszystko przenioslem, podmienilem t, magiczne imie jest, pojawia sie w opcjach AI jako Yes... ale marines w moim Magnetarze nie chca naprawiac zadokowanych do niego statkow. Spotkal sie ktos z czyms takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, fakt, nie wiem czemu ten AP mi się wtrącił. Ale jeśli nie działa jeden skrypt, to może spróbuje nowszej wersji. Chyba jakiś powód był, że ktoś napisał nową wersje skryptu. Jeden z patchy wprowadzał spore zmiany w SE, które wymuszały pisanie nowych wersji skryptów. Starsza wersja Marines Repair pochodzi chyba jeszcze sprzed tego patcha. Innej rady nie mogę ci dać, bardzo dawno nie używamy tego skryptu, wolę SLAM. Właśnie dla tego, że naprawy kosztują. Ale zapewniam cię, że kasa leci ze sprzedaży nastawionych statków, mimo kosztów ich naprawiania. Ja nawet konfigurowałem tak skrypt, aby zwiększać koszty, bo za szybko kasa leciała. Naprawianie statków za free za bardzo zalatuje mi cheatem. Ale byli i tacy co SLAM uważali za czeat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...