Skocz do zawartości

- - - - -

Misje w New Horizons

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 29 październik 2008 - 19:53

Zastanawiam się, czy w tym modzie też dodano jakieś nowe misje i ile ich jest.
Proszę o jakieś informacje na ich temat. Gra ktoś jeszcze w tego moda, bo dawno nie widziałem żadnych nowych postów ani tematów w tym dziale, a po wyjściu nowych wersji XTM i X:TC to juz chyba nikt się już nim nie interesuje. :unsure:

#2 ZERO

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisano 30 październik 2008 - 14:33

Ja niestety już go odinstalowaałem, choć początkowo wydawał się bardzo ponętny. Do XTM mu wiele brakuje, choć parę pomysłów jest ciekawych.
Jeśli chodzi o podkład muzyczny sektorów, to moim zdaniem bije na głowę wszystkie znane mi produkcje - ale to oczywiście kwestia gustu.

#3 MacDyller

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Rasa: Argon

Napisano 04 listopad 2008 - 01:04

Nie grałem w tego moda zbyt wiele, ale nie ma w nim nowych misji fabularnych, chodzi generalnie o dodatki techniczne. Opis: http://www.thexuniverse.com/modules/New ... /index.php

#4 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 04 listopad 2008 - 09:11

Z tego, co pamiętam, to jest króciutka historyjka związana z Janusem. Ale na takie misje, jak w XTM to - na razie przynajmniej - nie masz co liczyć. Generalnie mod nie jest dokończony więc można go traktować tylko jako ciekawostkę. Na pewno lepiej jest zagrać w choćby w Roguey's X3 Mod chociaż hakowanie w NH potrafi też nieźle wciągnąć.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych