Skocz do zawartości

Skrypt Salvage Claim Software


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na stronie http://x-tools.doubleshadow.wz.cz/ jest X Archiver ale przeznaczony dla X2. Próbowałem zastosować X3 ModMenager ale tym nie otworzyłem pliku, możliwe że źle skonfigurowałem program.

Na forum Egosoftu w temacie dotyczącym SCS Cycrowa wyczytałem że problem może dotyczyć skryptu setup.cycrow.pmanager

mającego wczytywać plik 9998 do gry. Cycrow sugerował tam ręczne uruchomienie tego skryptu w edytorze ale ja nie mam pojęcia jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powracajac do tematu. zainstalowalem skrypt na v. 2.5 i modzie i jest klopot. Nigdzie nie mam funkcji do przejmowania statku, nawet jak najezdzam na niego mycha. Zainstalowalem skrypt v1.00, bo po sciagnieciu v 1.1 pokazuje mi, ze skrypt jest walniety. Czeka na mnie wspanialy M6 (gram od nowa) i za diabla nie moge go wziac. Ma ktos pomysl co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po instalacji XPluginManagerLite v1.10 w katalogu ..\X Plugin Manager\Required jest biblioteka

"PluginManagerLibraryScriptsTC-V1.25-20.01.2010.spk",

którą należy zainstalować w XPluginManagerLite następnie instalujemy biblioteke

"WareManager-V1.01-03.01.2010.spk"

i skrypt "SalvageClaimSoftware-V1.21-20.01.2010.spk" i mamy działający skrypt SalvageClaimSoftware.

Ten nowy XPluginManagerLite jest trochę nie stabilny i nie wiem czemu od razu przy instalacji nie dodaje tej biblioteki "PluginManagerLibraryScriptsTC-V1.25-20.01.2010.spk". Wszystko było instalowane na czystej wersji 2.5. W głównym katalogu gry nie zostały dodane dodatkowe pliki *.dat i *.cat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozwole sobie wyrazic aktualna opinie o skrypcie SCS dla TC. W ubieglym roku, gdy mialem do czynienia z TC bylem rozczarowany, ze moj ulubiony skrypt nie dziala. Rowniez narzedzie sluzace do instalacji, rowniez cechowalo sie wysoka zawodnoscia. Mimo kilku prob instalacji, zarowno recznej jak i manualnej - upgrade SCS nigdzie nie pojawial sie do nabycia. Lub pojawial sie do nabycia, a gdy wlatywalem do stacji - znikal z tabeli towarow 🙁 ! Dodatkowo w kilku miejscach zawiesila mnie sie gra, aczkolwiek nie wiem czy bylo to wina SCS.

Aktualnie uzywam do instalacji skryptow - Plugin Manager Lite 1.10 http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=265915

Oprocz innych skryptow (oraz kilku fake patchy dodanych recznie) zainstalowanych za pomoca PM Lite mam:

Ship Bailng Addon http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=219440

Slavage Commands and NPC http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=221059

oraz Salvage Claim Soft. (Cycrow) http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=220348

Dodatkowo SCS wymaga Ware Manager http://cycrow.thexuniverse.us/WareManag ... 5.2009.spk ,ktory tez zainstalowalem do poprawnego dzialania skryptu.

To co powyzej mozna nazwac swego rodzaju suitą, i ku memu zdziwieniu wszytsko spisuje sie dobrze. Nie mialem teraz problemow z PM lite oraz SCS. SCS jest dostepny do nabycia w wielu teladianskich bazach wojskowych oraz dokach zaopatrzeniowych, za cene 4mln.

Owszem jest jeszcze inny skrypt sluzacy do przejmowania wrakow, aczkolwiek dziala on nieco odmiennie podobnie jak mozliwosci przezeń oferowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pozwole sobie wyrazic aktualna opinie o skrypcie SCS dla TC. W ubieglym roku, gdy mialem do czynienia z TC bylem rozczarowany, ze moj ulubiony skrypt nie dziala.

Skrypt działał, jak go używałem od czasu jak się pojawił. Były owszem problemy z jego instalacją, ale jak już pisałem, zawsze wychodziłem z nich obronną ręką i udawało mi się osiągnąć zamierzony efekt.

Cytat

Owszem jest jeszcze inny skrypt sluzacy do przejmowania wrakow, aczkolwiek dziala on nieco odmiennie podobnie jak mozliwosci przezeń oferowane.

Działanie skryptu SCS MkI Suite, jest nie tyle odmienne, co dużo bogatsze, a w następnej wersji 3.30 będzie jeszcze bardziej rozbudowane i cały ten pakiet skryptów, który przedstawiłeś, nie oferuje nawet połowy możliwości skryptu SCS MkI Suite. Od czasu jak zainstalowałem go z ciekawości, tamte skrypty wylądowały w koszu zastąpione przez SCS MkI Suite. Gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Pozwole sobie wyrazic aktualna opinie o skrypcie SCS dla TC. W ubieglym roku, gdy mialem do czynienia z TC bylem rozczarowany, ze moj ulubiony skrypt nie dziala.

Skrypt działał, jak go używałem od czasu jak się pojawił. Były owszem problemy z jego instalacją, ale jak już pisałem, zawsze wychodziłem z nich obronną ręką i udawało mi się osiągnąć zamierzony efekt.

Cytat

Owszem jest jeszcze inny skrypt sluzacy do przejmowania wrakow, aczkolwiek dziala on nieco odmiennie podobnie jak mozliwosci przezeń oferowane.

Działanie skryptu SCS MkI Suite, jest nie tyle odmienne, co dużo bogatsze, a w następnej wersji 3.30 będzie jeszcze bardziej rozbudowane i cały ten pakiet skryptów, który przedstawiłeś, nie oferuje nawet połowy możliwości skryptu SCS MkI Suite. Od czasu jak zainstalowałem go z ciekawości, tamte skrypty wylądowały w koszu zastąpione przez SCS MkI Suite. Gorąco polecam.

To tylko moja opinia ze spostrzezeniami po instalacyjnymi, jako iz ten temat dotyczy SCS. Chodzilo mnie jedynie o zwyczajne przejmowanie statkow bez dodatkowych bajerow. Uzywam Scs i nie mam najmniejszej ochoty spierac sie, ktory skrypt jest lepszy, a ktory gorszy, ktory polecac, a ktory nie. To wszytsko z mojej strony w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...