Skocz do zawartości

Sohneni robia sie juz nudni ...


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwalilem juz chyba piec egzemparzy ichnich M6. Troche zachodu z tym jest bo mocno grzeja z tego lasera, ale generalnie do zrobienia. Za kazdym razem sektor jest doszczednie spladrowany. Troche juz mnie to wkurza bo ogolocili moje ulubione sektory handlowe: Rolks Ocean, Antigone Memorial i Company Pride.

Czy jest mozliwe zaprzestanie pojawiania sie sohnenskiego M6 w losowych sektorach ? Poprostu chce by juz dali sobie spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to było już takie pytanie i odpowiedź na nie to: niestety nie. Zamiast niszczyć Mantisy zostaw je w spokoju, gdyż w grze występuje jeden Soneński M6 na raz. W związku z tym dopóki nie skasujesz go nie pojawi się kolejny. Jeśli zaczyna Ci bruździć w Twoim ulubionym sektorze rozwal go, natomiast jeśli na peryferiach to odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Sferę da radę wogóle z dymem puścić ?? ja sie w środku schowałem (w sferze znaczy, wleciałem do wewnątrz, nie mylić z dokowaniem) przed Krzakami ( nie, nie bałem się, tylko nie byłem w odpowiednim garniturze) to nawet nie podlecieli za blisko.

Tak na marginesie - zauważyliście że Soheni lubią się z krzakami ?? nawet nie strzelają się na wzajem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a Sferę da radę wogóle z dymem puścić ?? ja sie w środku schowałem (w sferze znaczy, wleciałem do wewnątrz, nie mylić z dokowaniem) przed Krzakami ( nie, nie bałem się, tylko nie byłem w odpowiednim garniturze) to nawet nie podlecieli za blisko.

AI nie zrobi Sferze Dysona nic, bo z uwagi na jej średnicę AI zaczyna manewr antykolizyjny zanim doleci na odległość strzału 🤔

Sam, będąc w środku (bez dokowania) raczej nie strzelałem.

Wychodzi z tego, że Yacek ma rację 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o AI, tylko o to że Sfera, podobnie jak stacje stawianie np. przez gildie jest niezniszczalna. Jeśli ktoś ma skrypt z Gildią, która stawia jakąś stację, to jeśli w tym sektorze zaczną buszować Kha'ak, Xenki, Smok Shivan, Mantis, Galeon* to nawet jeśli wyczyszczą sektor z wszystkiego to ta stacja pozostanie. Powiem nawet więcej ona nie tylko jest niezniszczalna, ale również niewidzialna dla nich.

* niepotrzebne skreślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...