Skocz do zawartości

Skrypt NPC Bailing Addon


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Łatwy zarobek, nawet trochę za łatwy 😀 Potrzebny skrypt Bailing Addon, ustawiamy wysoki priorytet wyskakiwania pilotów to raz. Dwa musimy mieć flotę kilku M7, ze dwa nieszczyciele i trochę M6, wlatujemy do sektora Khaak 926, ukatrupiamy wszystko co tam jest ( w sumie to chyba zależy jaką flotę posiadamy ale napiszę jak było u mnie), miałem pewne straty nawet flagowych okrętów ale nie martwmy się, siedzimy narazie tą całą flotą w tym sektorze, statki Khaak będą się respawnować, mamy ustawiony Bailing Addon na wysoki więc wiele z respawnowanych statków przejmiemy, a jest o co się bić bo oprócz drobnicy respawnują się Lotniskowce Khaak, Niszczyciele i Korwety, jest tego cała masa, jak mamy ustawione Bailing Addon na maxa to prawie zawsze mamy do przejęcia to co się pojawiło w sektorze, przejmujemy statki i mamy coraz większą flotę, której żaden respawn nie da rady, kilkadziesiąt Lotniskowców sprzedałem, jeden sprzedaje się za ok 100 mln 😀 nakupowałem kilkanaście satcji, doków, kwater i innych Niszczycieli innych ras dla urozmaicenia i mam jeszcze na koncie 1,5 miliarda, do tego w tym sektorze mam już tylko same przejęte statki Khaak co sobie pilnują tego sektora i jest ich ok 80, poza tym kilkadziesiąt lata sobie po innych sektorach więc jest tego masa. trochę to za łatwe ale jak ktoś tak lubi to opisuję, nawet nie wiem czy ktoś miał tak podobnie więc jak dubluje pomysł to proszę wykasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2014 o 10:35, adwokat9 napisał:

trochę to za łatwe ale jak ktoś tak lubi to opisuję, nawet nie wiem czy ktoś miał tak podobnie więc jak dubluje pomysł to proszę wykasować.

Tego sposobu nie opisywaliśmy, bo nie jest to żadna sztuczka. Wielu już samą instalacje NPC Bail uważało za cheat, a co dopiero ustawienie go na max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.07.2014 o 10:39, Sonder93 napisał:

Witam,

mam problem z stary save. Na stary nie ma rozszerzenia NPC Bailing Addon. Ale jak za to odpale od nowa gre to mam to rozszerzenie, czy da rady jakoś to zrobić? A może wystarczy pogrzebać w edytorze skryptów.

Prosze o pomoc.

A umiesz grzebać w edytorze?

Jak odpalasz starego sav, masz znacznik *modified* w grze?

Wczytaj starego sav, zapisz nowy sav, wyłącz grę. Włącz ją ponownie i wczytaj zapisany przed chwilą sav.

Jeśli nadal nie będzie NPC to zmień imię na "Magiczne imię", zapisz grę, wyjdź z gry i znów wczytaj ostatni zapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...