Skocz do zawartości

pytania o Terran Conflikt


Balbinka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam w ten deszczowy poranek 🤔

mam kilka pytan do pilotow z Terran Conflikt 😀

czy dzialaja scrypty na TC ??

czy da rade wyciagnac statek z TC i zainstalowac go na X3 XTM ????

no i pytanie zasadnicze ??? jak wam sie podoba TC??

ja zdecydowalam sie poczekac na polska premiere TC 😀 z powodu braku w moim wyksztalceniu 😀 Brak znajomosci Angielskiego.

ale widzialam na zdjeciach taki statek jak laweta do mysliwcow .

PLISsss wykombinyjcie mi taki statek do XTM ???

Z uszanowaniem Joanna .

PS.

Angielskiego to ja nie znam ale znam ruski lacine i greke wiec za nieuka mnie nie miejcie 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Statki na TC na pewno nie będą działać, zwłaszcza ten z myśliwcami na pokładzie. Nie pozwolą na to:

- ilość szczegółów - zrobiona pod przerobiony silnik TC

- dodatkowe możliwości statków - miejsca dokowania jak widzisz, tego nie da rady zrobić w Reunion

Skrypty wymagają małej przeróbki pod TC i jest ok - ale to już autor musi zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko, ile myśliwców może pomieścić ten statek?

Dionizos może zmieścić 4 a jeśli chcesz więcej to mógłbym taki zrobić na zamówienie - podaj tylko wymarzone parametry: szybkość, zwrotność itp. 🤔

Zrobić dam radę, tylko nie wiem jak przetestować bo nadal nie mogę zainstalować żadnych statków w XTM 0.7.5 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMMMMMMMMMMM ciekawa propozycja ??

Cytat

jeśli chcesz więcej to mógłbym

taki zrobić na zamówienie

ciekawe ?? ile by zajelo zrobienie takiego statku ???

coz ... pomyslmmy ..super statek .....HHHHMMMMMMM.....oooo juz wiem

musi byc piekny bo to dla kobiety 🤔 no i musi byc wielki potezny grozny na sam widok , musi miec wielkie kly i pazury .... o w morde bajka mi sie pochszanila 😀 .

O wiem ??? ladownosc ??? tak z 50 statkow mysliwcow iTS,TP zeby mogly dokowac , ja nie wiem ale wielka pojemnosc ladowni kontenery rozmiar ST, szybkosc srednia tak ze 100m/s

jak uwazasz .Uzbrojenie ?????no to ma byc statek flagowy no to spore przynajmniej 6-8 wiezyczek po 5-8 slotow ???? no i realne uzbrojenie jakies dostepne w galaktyce .

najlepiej ?? to moge poradzic tak znajdz jakiegos startreka i statek z niego typu galaxy albo... ooo voyagera pokombinuj z ustawieniami przystosuj do XTM 0.7.4 albo jeszcze lepiej do XTM 0.7.5 ale mam problem ze zdobyciem tego ( nie moge sciagnac ) bo zadne statki mi nie chca sie instalowac i masz zglowy .

czekam na szybko odpowiedz.

jesli masz ochote zrobic wlasny model statku ??? bedzie owiele bardziej mile widziany niz juz zjedzone korozja stare statki co udaja nowe bo laty im pomalowali nowa farba 😀 .

dzoeki za uwage i z poszanowaniem Joanna 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie i tu juz sa limitacje silnika.

Ale jest na to rada ...

Polecam sciagnac sobie ten statek. Mamy nawet warianty czy z plaskim hangarem czy kontenerem ...

(http://www.blackpanthergroup.de/x3/XSP-Schiffe Opis: W wyszukiwarce wpisac demeter i searchnac.

http://www.blackpanthergroup.de/cgi-bin ... 0000000088

http://www.blackpanthergroup.de/cgi-bin ... 0000000089

Uzywam juz go od dluzszego czasu. Na bazie TS demeter. 6x25MW. Moze pomiescic az 8 malych mysliwcow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tego Asia: http://www.mamuthq.net.pl/pobierz_plik_43_m0---battlestar-galactica.html

Dostępność: stocznia Argonów

Hangar: 80

Cargo: 250000 XL

Speed: 220 m/s

Shield: 12 x 5GJ

Uzbrojenie: coś jak Valhalla

Już go nie używam, więc mogłem coś pokręcić, ale to latająca planeta 🤔

Tylko pamiętaj - przed instalacją dodatkowych latadeł zrób sobie kopię zapisanych saveów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proszę Cię bardzo, przepiszę z instrukcji. Chcesz po angielski czy po niemiecku?

No dobra postaram się przetłumaczyć:

Na starcie gry są cztery opcje dostępne:

Spoiler

Nazwa profilu; rasa; płeć; wiek; sektor startowy; statek; klasa statku; stan konta; poziom gry

Obrońca Terrański; Terran; Kobieta; 26 lat;Uranus; Terrańska Sabre; M4; 1000kr; Normalna

Argoński patriota; Argon; Mężczyzna; 28 lat; Omikrin Lyrae; Argon Elite; M4; 1974kr; Normalne

Skromny kupiec; Argon; Mężczyzna; 24 lat; Herrons Nebula; Mercury i Odkrywca; TS i M5; 9693kr; Zdecydowanie wyższy

Bankrut zabójca; Argon; Kobieta; 22 lat; Alladna Hill; Splicka Mamba; M3; 0kr; Zdecydowanie wysoki

Po jakimś czasie gry, nie wiem po jakim, nie sprawdzałem. Może po rozpoczęciu fabuły? Zostają odblokowane pozostałe opcje startowe:

Spoiler

Umęczony Teladianin; Teladianin; Żeński; 17lat; poziom trudny

Dziki Split; Mężczyzna; 43 lat; poziom średni

Anonimowy Argon; Żeński; 19 lat;poziom średni

Nudny Boron; Lar; 29 lat; poziom średni

Pobożny Paranidianin; Mężczyzna; 54 lat; poziom: będziesz zaskoczony

Jak widać nie dużych różnic w stosunku do X3. Nie ma opcji fabuły z X3, terz w każdym profilu startowym dostępna jest fabuła TC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiedzialem, czym roznia sie (oprocz stanu konta i statku) opcje startowe w zaleznosci od poziomu trudnosci. Wiec takie pytanie: czy poziom trudnosci ma wplyw na cos innego niz poczatkowe saldo konta i startowy statek? Czy wplywa np. na odnoszone obrazenia w porownaniu do takiego samego statku i o takim samym wyposazeniu, ale z innego poziomu trudnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Widzieliście może skrypt wspomagający kontrolę nad wieżyczkami? Chodzi mi o zautomatyzowanie komend wieżyczek, tak by można je było zmieniać w czasie walki. Na razie nie ma w czasie walki możliwości zmiany ustawień wieżyczek, a było by to pomocne, bo teraz np wieżyczki niszczą mi statki z którego wyskoczył pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...