Skocz do zawartości

X3TC - spolszczenia do skryptów


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gram na wersji 2.0a, wszystkie opisane i przetłumaczone przeze mnie skrypty mam zainstalowane. Brak niekompatybilności między nimi i wersją 2.0a.

Natomiast po odinstalowaniu starszej wersji Instalatora i zainstalowaniu nowszej nie widzi ona instalowanych wcześniej skryptów dla X3:XTM. Ale skrypty pod X3:XTM działały normalnie. Nie testowałem instalowania skryptów nowym Instalatorem do X3:XTM, nie miałem potrzeby dodawać nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skrypt jest swietny. Tak na prawde dodaje sztuczna inteligencje dla wiezyczek. W momencie kiedy podlatuje M5 lub M4, to automatycznie jest zmieniane dzialko na lekkie i szybkostrzelne natomiast jezeli podlatujemy w poblize jakiegos wrogiego M6/7/2, to skrypt przelacza uzbrojenie na ciezkie i oddaje salwy w takiej czestotliwosci, zeby energia dla nas samych nie spadla ponizej jakiegos poziomu (jak to jest ustawione, to nie wiem. Trzeba by zajrzec w skrypt). Dopiero jak mamy ostra walke, to wiezyczki wykorzystuja pelna moc.

Skrypt na prawde dziala i warto uzywac. Tylko przez niego mam tyle rodzajow dzialek na statkach (latam trzema - od M3 do M2).

Tlumaczyc mi sie nie chce 😀

|

|

|

\/

MARS Fire Control . . . Terran Conflict v1.2.1 or higher required

Highly recommended: [MOD] Turret Fix (but not required)

Because if the hardware is failing, no amount of software is going to help.

The Turret Fix mod is already included in the X3:TC v1.4 patch so there is no need to download it except for a little fine tuning and altered cockpit positions.

Turret Scripts are stupid.

They gleefully fire a 30 sec salvo on an M5 when the proverbial snow ball in hell would have a higher chance of hitting.

This was too depressing to watch so I set forth on my personal crusade to create the perfect turret script. (YMMV =)

One that only fires on those targets that it can hit.

MARS consists of 5 systems:

Fire Control (Turrets)

Goblins (your obedient minions)

Automatic cargo collection

Satellite deployment

AL Plugin, that makes MARS available for AI capital enemy ships (optional =)

Hotkeys:

Launch goblin (Fighter Drone)

Launch goblin Mk2 (Keris, Fighter Drone Mk2)

Deploy Satellites (Advanced Satellites)

Cease fire / Ignore target

Set priority target

Fighter drones: Attack Shields

Fighter drones: Shutdown

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=217470

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam

Grałem sobie fajnie na X3 TC ale niestety moj komp nie podołał wyzwaniu,..... Nadszedł więc czas aby go wymienić... no i zaczeły sie schody

Komp nowy , mysle ze mocny ... ale.... nie działają żadne skrypty...🤪 nie wiem czemu ... mam zainstalowany PM wersja 2.20 , CPC, NPC bailing addon, oraz Salvage Claim software Mk1, ale nie moge wejsc do edytora skryptow w zakałdce interfejst... nie ma tam tej opcji co niby ma sie pojawi.... czy ktoś może zna przyczynę... Dodam tylko że przesiadem sie na viste ... może ten durny system mi coś krzaczy ...

oczekuje na jakies mądre porady oraz pozdawiam cieplutko wszystkich miłośników serii X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

może ten durny system mi coś krzaczy ...

Może Xenoni włamali Ci się do systemu? Tak poważnie skoro nie masz zakładki Edytor Skryptów to logiczne, że nie go nie uaktywniłeś 🤪 Jak słusznie zauważył kolega pshemozz wpisz magiczne imię i powinno być git. Jeśli nie napisz a coś zaradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ./... reinstaluje ... i tak miałem dopiero przelatane 2 h ... zobaczymy co bedzie teraz... a chce reinstalowac bo nie chcialem uzywać PluginMenagera... i waliłem pliki po rozpakowaniu bezposrednio do katalogu Script w grze i moze to pozniej wpłyneło na zmiane wersji... teraz juz jestem po reinstalce i spróbuje ... mam nadzieje ze zadziała ... pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...