Skocz do zawartości

- - - - -

X3TC - spolszczenia do skryptów

195 odpowiedzi w tym temacie

#191 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 13 lipiec 2014 - 09:03

Wyświetl postUżytkownik sunairam dnia 13 lipiec 2014 - 08:45 napisał

A przedtem nie było robione przez fanów ? i czy ja tu płaczę , że czegoś mi brakuje drogi książę ? :o

I co ma piernik do wiatraka? To, że ktoś kiedyć coś robił dla przyjemności zobowiązuje go do robienia tego teraz?

W moim "T" [TC] jest 93 xml'ek , [AP] - 53 wszystkie L048 w treścia nie tylko w nazwie. Dzięki za tytuł i połajankę.

Tutaj już totalnie nie rozumiem, o co Ci chodzi.

( I co to znaczy "... jak byśmy byli" ......... Są tu jacyś 'MY' i jacyś 'ONI' ? :ph34r: Gadasz jak byś spolszczył i udostępnił ze xxx skryptów.)

My, czyli użytkownicy forum, admini, osoby do których masz pretensje o to, że spolszczenia są przeterminowane... I nie wiem skąd ten wniosek, że "gadam jakbym udostępnił xxx skryptów" - widać lubisz sobie nadinterpetować, tak jak Ci wygodnie (a tak dla twojej informacji to owszem, mam na koncie jakieś tam spolszczenie do Reuniona - chyba jedno).

Nieśmiało zwracam uwagę na stan faktyczny z troską o nowych użytkowników/fanów serii X, którzy grę w czyste TC mają już za sobą i szukają nowych wyzwań w modach i skryptach.
3 (słownie trzy) jaskółki /choć 'nowym' pomogą/, wiosny nie czynią :
http://www.mamuthq.n...a-poradnik.html
http://www.mamuthq.n...lt--v.3103.html
http://www.mamuthq.n...ps--v1.3a-.html

Gdybyś faktycznie zwrócił tylko uwagę, ostrzegł to nie byłoby problemu, ale ty wyskoczyłeś z mordą, jakby robienie i uaktualnianie tych spolszczeń było naszym psim obowiązkiem.

#192 sunairam

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 83 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 13 lipiec 2014 - 23:46

Cerber napisał:

I co ma piernik do wiatraka? To, że ktoś kiedyć coś robił dla przyjemności zobowiązuje go do robienia tego teraz?

Tutaj już totalnie nie rozumiem, o co Ci chodzi.

My, czyli użytkownicy forum, admini, osoby do których masz pretensje o to, że spolszczenia są przeterminowane... I nie wiem skąd ten wniosek, że "gadam jakbym udostępnił xxx skryptów" - widać lubisz sobie nadinterpetować, tak jak Ci wygodnie (a tak dla twojej informacji to owszem, mam na koncie jakieś tam spolszczenie do Reuniona - chyba jedno).

Gdybyś faktycznie zwrócił tylko uwagę, ostrzegł to nie byłoby problemu, ale ty wyskoczyłeś z mordą, jakby robienie i uaktualnianie tych spolszczeń było naszym psim obowiązkiem.

My... naszym, cóż za identyfikacja.
My imperator, My obrońca, adwokat z czeluści Hadesu któremu się zdaje, że jakieś tam spolszczenie do Reuniona - chyba jedno, daje prawo do chamskich wypowiedzi.

Czytanie ze zrozumieniem, poprawna pisownia to trudna sztuka panie cerber. Masz problem wracaj do szkół.
Miarkuj chłopaku z tą mordą, nie jesteś taki anonimowy jak ci się zdaje.

Merytorycznie nic nie wnosisz, więc ...

#193 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon

Napisano 14 lipiec 2014 - 08:16

Wyświetl postUżytkownik sunairam dnia 13 lipiec 2014 - 23:46 napisał

My... naszym, cóż za identyfikacja.
My imperator, My obrońca, adwokat z czeluści Hadesu któremu się zdaje, że jakieś tam spolszczenie do Reuniona - chyba jedno, daje prawo do chamskich wypowiedzi.

Radzę zapoznać się z różnicą między faktem, a opinią - jakbyś nie zauważył to moja wypowiedź była stwierdzeniem faktu dotyczącego pewnej populacji, a nie wyrażeniem opini którą ta populacja podziela. Moje wypowiedzi chamskie nie były, alemiały na celu przywołanie Cię do porządku i wyjaśnienie paru rzeczy, co widać Ci się nie spodobało, ale skoro nalegasz.....

Czytanie ze zrozumieniem, poprawna pisownia to trudna sztuka panie cerber. Masz problem wracaj do szkół.
Miarkuj chłopaku z tą mordą, nie jesteś taki anonimowy jak ci się zdaje.

Serwer VPN zmieniam częściej niż tobie mama pieluchy, więc jestem bardziej anonimowy niż Ci się wydaje, o ile taki dzieciak jak ty wie, co to VPN...

Merytorycznie nic nie wnosisz, więc ...
M
Drobna rada na przyszłość - w dyskusji jeśli stawiasz tezę to należy ją poprzeć argumentami - tutaj widzę tylko tezę i brak jakichkolwiek argumentów - tak więc z przyjemnością ją obalę stwierdzając, że wnoszę merytorycznie o wiele więcej od Ciebie bo, odnoszę się do twoich wypowiedzi i każdą z nich komentuje oraz używam argumentów....

Twoje konto jest na xudb już jakiś czas, więc zastanawiam się, czy nie jesteś jakimś trollem, który zwędził komuś konto, albo poprostu tata się nie wylogował...

#194 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 14 lipiec 2014 - 16:25

Proszę o uspokojenie nerwów i przeniesienie dalszej dyskusji w tym tonie na PM. Każdy kolejny post utrzymany w podobnym tonie jak ostatnie, będzie skutkował nagrodą w postaci bana.

Cerber należy do grupy użytkowników "Przyjaciele XUDB" za swój staż i wkład w rozwój forum. Z racji tego ma pewne prawa wypowiadać się nie tylko w swoim imieniu.
Ton jego odpowiedzi był co prawda nieco zbyt impulsywny, ale dostosowany do tonu zarzutów z pierwszego postu rozpoczynającego tę dyskusję.

Jak sam zauważyłeś, tłumaczenia tych postów pochodzą z roku 2010, bo wtedy ostatni raz na naszym forum był ich autor. Ten rok był też szczytowym rokiem popularności gry. Obecne zainteresowanie grą w porównaniu do tamtego okresu jest naprawdę nikłe.

Chcesz to zmienić? Nic nie stoi na przeszkodzi, abyś wykonał aktualizację tłumaczeń i podzielił się nimi z innymi graczami. Będzie to o wiele bardziej konstruktywne niż narzekanie, że na Mamucie są same starocie.

PS. Życzę wytrwałości w kontynuowaniu dzieła aktualizacji tłumaczeń, przynajmniej przez kolejne dwa lata.
PS2. Wszelką dyskusję na temat nieaktualnych tłumaczeń, uważam za zakończoną, do czasu ich uaktualnienia.

#195 KryH

"Nie przenoście nam stolicy do Krakowa"

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaGród Kraka
  • Rasa: Nieznana

Napisano 20 grudzień 2015 - 08:42

Star Wars.
Czy znajdzie się ktoś aby wykonać tłumaczenie skryptu http://forum.egosoft...=asc&highlight= ?

A może tylko ja nieumiejętnie szukam? Z drugiej strony na to patrząc to jak się wykonuje tłumaczenie skryptu? Jak bardzo jest to zaawansowana praca, bo ciężka na pewno. Chyba pora mi zerknąć do wątków o tłumaczeniu itp.

#196 bokser11

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 listopad 2017 - 10:15

Witam
Może ktoś to przeczyta
Chodzi o spolszczenia do skryptów TC ma ktoś jeszcze?
Nie wyszczegolniam i jakie chodzi ważne by były
Pozdro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych