Skocz do zawartości

Testy działania gier na Twoim sprzęcie


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo że nie wszyscy z nas posiadają super wydajne maszyny. Często przed zakupem nowej gry długo zastanawiamy się, czy aby pójdzie ona na naszym wysłużonym blaszaku, czy aby nie będzie chodziła za wolno itp.

Można oczywiści ściągnąć demo i spróbować.

Można też sprawdzić to na tym testerze: link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pracowy komp zażądał instalacji jakiegoś formantu Active-X. Oczywiście nie zamierzam instalować 😛 .

Ta opcja online chyba dość głęboko "grzebie" w komputerze, żeby się dowiedzieć czy gra pójdzie. Pytanie na ile to jest bezpieczne, tak powierzać nieznanemu systemowi dane o swoim kompie? 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można instalować. Ten system zbiera te same dane, co np. Everest, po to by móc porównać je z wymaganiami gry. Nie wiem tylko, na ile jest oto miarodajne... zdaje się konfiguracje minimalne i rekomendowane pobierane są z pudełka z grą, a nie z jakichś testów, więc równie dobrze można odszukać w necie opis gry na stronie producenta i sprawdzić jej wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Muahahahha wiedziałem, że na tym się MUSI ten tester przejechać... 😀

Wiedźmin - nie powinien się u mnie uruchomić ale działał. 😀 Mimo za słabego procka i karty. Po prostu wymagania minimalne były podane ciut za wysoko, a to opiera się jednak na danych tekstowych a nie jakiś testach faktycznych.

A inne gierki to poprawnie sprawdzał, te które się nie uruchamiały były "fail" ktore dzialy srednio posrodku a te co szybko to także zaliczały "recommended". Mimo jeszcze jednej puapki - na supreme commander (nie działał mimmo teorytycznej obslugi shadera 2.0 przez moją kartę - po prostu wymaga nowszej generacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...