Skocz do zawartości

Mapa Scorpa wersja pod TC


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lolek ?? po co kombinowac robic jajkies wygibasy , nie lepiej poczytac kilka razy instrukcje lub pczytajac instrukcje robic krok po kroku co pisze w instrukcji i bedzie oki musi byc oki inaczej nienada ,mnie dziala i innym tez wuiec jest plik oki musisz cos chszanic podrodze aaaaaa i jeszcze jedno jak juz nic nie pomoze to wyprobuj na nowej opcji starkowej innej nic masz i po pierwszym zadokowaniu sprawdz , czasami gra nie widzi nowozainstalowanych

scryptow .

z pozdrowieniami Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jeszcze save sprzed instalacji mapy i spolszczenia?

Jeśli tak, to usuń wszystkie pliki .xml dodawane przez mapę z katalogi script w katalogu gry. Usuń plik tłumaczenia z katalogu t w katalogu gry. Wczytaj tego starego save, przeleć się do innego sektora, zapisz grę. Wyjdź z gry, przekopiuj ponownie pliki .xml z podkatalogów script i bonus script z katalogu mapy Scorpa, dodaj spolszczenie do katalogu T i dopiero uruchom grę, wczytaj tego save i zobacz jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Ehhh, zainstalowanie Mapy Scorpa, dopisało mi "modified" w grze. Damn ]😉

Coś wielkiego się stało? Eh... Nic przecież to nie znaczy. Głupotą wg mnie było umieszczanie w ogóle takiej "opcji" w grze. Przecież dzięki skryptom/modom itp. ta gra ożywa i nabiera smaku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Coś wielkiego się stało? Eh... Nic przecież to nie znaczy.

A tu się mylisz Mami. Znaczy to i dla kogoś może nawet dużo znaczyć. Teraz można eksportować z gry swoje statystyki, wysyłać je do Ego i cieszyć się z miejsca w rankingu. Za odpowiednie miejsca dostaje się medale, które widać przy nickach na forum Ego. Za wysłanie statystyk medal brązowy, za znalezienie się w jakiejkolwiek pozycji w pierwszej 100 medal srebrny, za pierwszą 10 medal złoty. Jak zainstalujesz choćby właśnie mapę Scorpa, gra zmieni status na *modified*, statystyki z gry będziesz mógł dalej eksportować, wysyłać do Ego, ale nie będą one brane pod uwagę w rankingach.

Inna sprawa że jeśli dobrze pamiętam to mnie taki status gry zmienił się w X3 Reunion po zainstalowaniu Bonus Packa. Do TC pewnie też się doczekamy BP. Ciekawe czy jego instalacja też będzie zmieniała status. Pewnie tak bo BP to nic innego jak kilka wybranych skryptów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A granie tylko dla podbijania swojej pozycji w statystykach internetowych mija sie z sensem. To juz lepiej zagrac wtedy w Starcrafta lub Counter Strike'a. Podrasowac sie, zalozyc team i zarabiac na roznych konkursach.

Gry z serii X to typowe gry dla samej przyjemnosci, a nie po to, by przejmowac sie brakiem mozliwosci uczestniczenia w rankingach.

Dla mnie granie z obowiazku przestaloby byc dla mnie przyjemnoscia i nie bylaby to juz cudowna praca, dlatego nie zglaszam sie do zadnych beta-testow 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja statystykami i medalami się nie przejmuję. Bo dla mnie gra bez skryptów to trochę za mało.

Natomiast jeśli chodzi o Twoje podejście do beta testów, to się nie zgadzam. Gdyby nie beta testerzy to dostawalibyśmy grę i kolejne patche tak zabugowane że już dawno byśmy w nią nie grali ze względów zdrowotnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem i ciesze sie, ze takie sa. Ale ja bym sie nie podjal ich, gdyz juz same bugi potem moglyby mnie zniechecic do finalnej wersji, a takze (tak sie domyslam, ale nie wiem) beta-testerzy dostaja jakies "polecenia", ktore musz wykonac, a dla mnie przyjemnosc, ktora nie moge cieszyc sie po swojemu, jest smutnym obowiazkiem i dlatego nie podjalbym sie beta-testow, choc szacunek do beta-testerow mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Mam pytanie do kolegów , chciałem korzystać z X3 Map by Scorp , ale nie mogę w pobieralni znaleźć spolszczenia , czy może mi ktoś pomóc ???

że jak?! link jest w pierwszym poscie tego tematu, link jest w spolszczeniach skryptów... plik ze spolszczeniem jest na mamucie 😀 i link masz tutaj

http://www.mamuthq.net.pl/pobierz_plik_128 ... v.0.3.html

Nie mów że znaleźć nie mogłeś 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Wszystkich bo sugerowałem się linkiem z postu:

Cytat

OK, dobra, to jedziemy jeszcze raz, krok po kroku, napisz czy wszystkie kroki wykonałeś:

1. Ściągamy i instalujemy mapę Scorpa w wersji 1.2.3.9

2. Kopiujemy wszystkie pliki .xml z c:\program files\X3 map by Scorp\script do podkatalogu script w katalogu gry X3:TC

3. Kopiujemy wszystkie pliki .xml z c:\program files\X3 map by Scorp\bonus script do podkatalogu script w katalogu gry X3:TC

4. Ściągamy spolszczenie do mapy Scorpa z Mamuta

5. Wypakowujemy z pliku .zip plik 3577-L048.xml i wrzucamy do podkatalogu T w katalogu gry.

Ten link z tego postu nie działał , jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, ten link nie działał, bo zmieniła się wersja pliku z tłumaczeniem. Zmieniłem teraz tamten post aby nikt inny się tym nie sugerował.

Jeśli czegoś nie można pobrać z Mamuta z linków z różnych tematów to na 100% można pobrać z tematu o spolszczeniach skryptów. Temat jest przyklejony, więc łatwo go znaleźć. W przypadku wymiany plików na Mamucie tylko w tamtym temacie poprawiam linki na aktualne, trudno, abym pamiętał wszystkie posty z linkami do Mamuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...