Skocz do zawartości

- - - - -

Darmowe statki. Spoilery

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 19 październik 2008 - 18:34

Znalezione na forum Ego. Lokacje sa w spoilerze.

Spoiler

Ps. Czym roznia sie statki typu advanced? Jak widac rowniez wszystkie maszyny znane z XTM tez sie tam znalazly.

#2 Trucx

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 27 marzec 2012 - 19:43

A jak tam dotrzećnie chodzi mi o sektory tylko te współżędne/kordynaty nie wiem co to jest bo gram od 2 tygodni.Mógłby mi ktoś napisać jak tam dotrzeć przydła by mi sie taki statek :)

#3 Piteropeter

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 30 marzec 2012 - 21:11

Według mnie takie szybkie przejmowanie statków psuje frajdę z gry, ale grasz jak chcesz.

Koordynaty to 3 wartości określające położenie obiektu w przestrzeni (długość, szerokość i wysokość). Ktoś tu chyba spał na matematyce :) Oto jak to wygląda:

Dołączona grafika
W podglądzie sektora (na dole okienka) masz podane koordynaty swojego statku. Gdy zmienia się twoja pozycja w grze, zmieniają się i twoje koordynaty. Musisz po prostu polecieć w pobliże koordynatów (te w pierwszym poście są w metrach, a te w podglądzie sektora w km) statku, który chcesz przejąć. Gdy statek pojawi się na radarze jest już z górki. Mam nadzieję, że wiesz jak przejmować statki.

Mam nadzieję, że byłem pomocny :)
Pozdrawiam

#4 Trucx

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 01 kwiecień 2012 - 17:11

Byłeś bardzo pomocny wielkie dzięki.: :)
Ja nie chce ich zdobyć chce polatać a potem odstawić na miejsce lub sprzedać.
A i na matmie nie spałem tylko mnie to przeraziło że są tak daleko ponieważ myślałem że to jest w kilometrach .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych