Skocz do zawartości

- - - - -

XTM 0.7.5 już jest.

65 odpowiedzi w tym temacie

#21 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 02 grudzień 2008 - 09:08

W 7.3 Bazyliszek i Scylla stały i na szczęście. W 7.5 co prawda latają ale nie są wrogo nastawione do gracza. I też na szczęście. Bo gdyby te 2 kolosy weszły do akcji., to zakończenie misji byłoby baaardzo problematyczne. A misję z Aranem skończyłem i w 7.3 i w 7.5 (wczoraj). W obydwu przypadkach dostałem Arana na własność, obydwu przypadkach dostałem zaproszenie do odwiedzenia stoczni gonerskiej w celu wykonania kolejnego zadania. Tyle tylko, że w 7.3 misje kończyły się na tym zaproszeniu a w 7.5 dostałem zadanie eskortowania Mirandy, którą to misją są również zainteresowani Gonerzy. Czy po jej wykonaniu jeszcze coś będzie – tego jeszcze nie wiem. Za to wiem, jak zakończy się misja z Mirandą… :wacko:((

#22 marcin79

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaRadom

Napisano 16 grudzień 2008 - 06:22

mam problem po zgraniu nakładki 075 bo po wejściu do gry pojawia mi się, że brakuje plików array(7213,7214,7215), po sprawdzeniu działania wyskakuje wiadomość, że spójność jest błędna

#23 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 16 grudzień 2008 - 09:18

Spolszczenie XTM 075 ściągnąłeś z Mamuta i wkopiowałeś zawarte w nim pliki do podkatalogu t w katalogu gry?
A skoro XTM-em się sypie to znaczy że instalacja się skaszaniła i czeka cię reinstalka wszystkiego.

#24 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 grudzień 2008 - 09:24

Nie pobierał. Inaczej nie miał by komunikatu o arrayu....

#25 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 16 grudzień 2008 - 09:26

Mógł pobrać, ale wrzucić plik spakowany lub wypakować pliki do katalogu głównego albo do podkatalogu script. Ten sam efekt końcowy.

EDIT: do tego instalka XTM-a 075 posiada w sobie polskie pliki txt, przynajmniej z tekstem angielskim, bo nie wiem czy dodane zostało teraz nasze tłumaczenie do instalki. Więc tym bardziej dziwne i raczej reinstalka go czeka.

#26 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1445 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 16 grudzień 2008 - 11:16

Z tego co pamiętam to tłumaczenia nie było, przynajmniej jakiś miesiąc temu, gdy ja ściągałem i instalowałem moda w tej wersji. Wszystko co "nowe" było po angielsku ale przynajmniej bez readtextów.

Proponowałbym reinstalację krok po kroku, zaczynając od patcha i bp do gry. Dalej xtm i dopiero później pozostałe skrypty/mody, uważając przy tym żeby pliki cat/dat się na siebie nie nadpisywały.

#27 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 16 grudzień 2008 - 11:32

Racja, źle napisałem w poprzednim poście. Juz poprawione. Pliki były w instalce polskie z tekstem angielskim.

#28 marcin79

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaRadom

Napisano 16 grudzień 2008 - 12:28

czyli najlepiej zainstalować (zgrac ) głównego moda 075 niż nadpisywać na 073 łatkę 075, potem skopiować spolszczenie do t i wszystko

#29 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 16 grudzień 2008 - 12:35

Instalacja samego patch 075 na instalce 073 czasami może prowadzić do takich efektów jakie masz. Dlatego najlepsza jest pełna reinstalacja gry i zainstalowanie XTM 075 z opcji full.
Opis pełnej reinstalacji gry masz : http://xudb.pl/topic...t__10#entry3473
zamień tylko numer wersji XTM z 074 na 075. (w opisie oczywiście).

#30 marcin79

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaRadom

Napisano 17 grudzień 2008 - 13:37

pytanko pełna instalka 075 polega tylko na wypakowaniu plików a nie jak z łatką 073 instalowanie przy pomocy plugin manager

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych