Skocz do zawartości

Zakup X3 Terran conflict


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mozna kupic gre poprzez ebay

http://shop.ebay.com/items/_W0QQ_nkwZte ... R40QQ_mdoZ

Oferty sprzedazy juz sa. Najlepiej zaplacic PayPal lub karta kredytowa, debetowa czy nawet przekazem pienieznym westernUnion jesli ktos nie ma tych powyzszych. Co do kart to kazde z tloczonymi numerami. Kupowalem na visa classic i nigdy nie bylo problemow. Jest jeszcze cos takiego jak karta prepaid w mbanku, ze mozna nia placic online w oderwniu od wlasnego rachunku (ale wiecej o tym juz nic nie wiem 🤔)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam.TC kupiłem na ebay.co.uk,zapłaciłem za pomocą paypal.W ofercie napisane było wysyłka 16.10.08 a doręczenie 17.10.08.Tak jak napisali tak i uczynili,o godzinie 11.35 listonosz przytargał paczuszkę i ...musiałem iść do roboty.A teraz idę grać 🤔

Czy mógłbyś zdradzić, u którego sprzedawcy kupiłeś? Właśnie chyba na ebay kupie X3TC.

pozdrawiam

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pytanie,jest odpowiedź: Seller User ID: paul8933

link do strony

http://cgi.ebay.co.uk/X3-TERRAN-CONFLIC ... 286.c0.m14

TC można zakupić od steampowered jest to wersja do samodzielnego ściągnięcia http://store.steampowered.com/app/2820/

Jeśli zaś chodzi o prośbę o zdjęcia z gry,to ażeby ująć ciekawe miejsca to trzeba trochę polatać.W sieci jest dużo różnego materiału z gry więc niema co się powtarzać.

Owszem,niemożliwe jest wykonanie takich samych ujęć,lecz nie o to tu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa TC ? W opcjach gry ustawienia na max oraz ręcznie w samej karcie graficznej wszystkie możliwe bajery co tylko się da - zapodane.Efekt jest taki że śmiga aż miło grać.W początkowej fazie,tak samo jak w Reunion,odczuwalne są skutki dogrywania detali,trochę szarpie ale po chwili jest okij.W systemie Ore Belt też nie napotkałem problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😀

Kurka 🤔 unas premiera jest dopiero 24 .10 .2008 cieszylam sie w zwszly p[iotek po pracy skocze do sklepu po TC a tu kicha i to taka WIEKA ze omalo sie nie poplakalam , a chcialam sie pochwalic ze mam pierwsza 😀 te szweckie malpy to jeszcze widac 100 lat za europa biegaja 😀

ale coz czekalam tyle to i poczekam ten tydzien .

z pozdrowieniami Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta 😀 ale w naszym rodzinnym jezyku ) a ja bede musiala meza za .,....... przkuc do mojego kompa by mi napoczatku tlumaczyl co i jak bo ztego co widzialam to interfeis zmieniony 🤔.

na na spolszczeni to ja sie chyba nie doczekam , ale ja wyjdzie po polsku to kupie sobie w kraju i mi przywioza 😀

ale narazie to po inszemu grac bede 😀

z pozdrowieniami Joanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Poświeciłem niedzielę na stworzenie mapy do x3 TC,zdaje się że to pierwsza w sieci.Po powrocie a tyry udostępnię do ściągania.Prośba do adnina o założenie nowego tematu w dziale X3 TC pliki,dodatki czy jakoś tak.Około 22.00 to max jak będzie gotowe.

Ktoś Cię ubiegł proponuję zajrzeć TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...