Skocz do zawartości

Inwazje Xenków i Kha'ak


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

🤔

sorrki panowie 😀 zajeta bylam .

jak sa jakies problemy z plikami ( z dostepnoscia scryptow to kontaktowac sie zemna ja mam prawie wszystkie na stanie i moge zawsze udostepnic .)

pozatym ja jestem tak zwanom Chomiczka co znaczy ze posiadam wszystko co znajde wiec jak z czyms problem to walcie jak w dym domnie .ja jestem prawie zawsze dostepna na GG.

z pozdrowieniami Joanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, wszystkich mam takie pytania dotyczące tego skryptu:

1. Czy ten skrypt będzie się jakoś gryzł ze skryptem "Improved Kha'ak"?

2. Gdzie można zdobyć ten skrypt? bo nigdzie nie znalazłem - albo zbyt mało dokładnie szukałem 🤪

Pytanie po za konkursem

Czy faktycznie, a jeśli tak to jak, da się łączyć statki Kha'aków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No ale za to nie możesz mieć do nas pretensji, tylko do autora skryptu.

ależ ja nie mam do nikogo pretensji 🤪

Cytat

Zdaje się że na Mamucie jest do pobrania ten skrypt, jak tylko Mamut ożyje to sprawdzę i dam co linka.

byłoby bardzo miło

Cytat

Jak to mówią: wszystko już było, trzeba tylko umieć szukać.

może nie wszystko ale to, jak widać, na pewno ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Całkiem fajny skrypt tylko że są 3 wady:

1. Xenoni nie chcą przejmować sektorów nawet tych pustych do których mają jeden skok przez bramę(za to kh'aki nie próżnują, próbowali nawet zająć Argon Prime 🤪 , ale im nie poszło - to oczywiście zaleta 😉 ).

2. Przejęte przez kh'ak sektory nie są chronione. Dopiero jak się do nich wleci to co jakiś czas pojawia się pare statków drobnicy i to wszystko. Żadnych korwet, niszczycieli, fregat i tłumu drobnic, jak to ma miejsce w ich orginalnych sektorach 😛(( .

3. Przejętego przez kh'ak sektora nie da się namierzyć na mapie galaktyki. "Kursor" poprostu go omija i namierza następny. Troche to męczące bo statki trzeba wysyłać przez bramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanko o ten skrypt. Przecież i kh'ak i xenki przejmują sektory już po zainstalowaniu skryptów xenon i kh'ak improved. Z tych trzech mam zainstalowany tylko xenon improved i po 2-3 godzinach gry na trybie insable już przejęły 5 sektorów 😀 (musiałem mieć wtedy skopaną instalkę bo nie chciały przejmować 😀 ). Tak więc, co właściwie daje ten skrypt? Instalujecie wsyzstkie 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...