Skocz do zawartości

Przejmowanie sektorów za pomocą skryptu STO


Daros900
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

z góry przepraszam jak już ten temat był gdzieś poruszany albo gdzieś złe napisałem jestem tu nowy nie bijcie 😉

ale wracając do tematu

ostatnio skończyłem grę X3 Reunion i fabułę w X3TC bardzo fajne gry

i podczas grania X3TC zabrakło mi przejmowania wrogich sektorów

wiec postanowiłem ze skoro przeszedłem fabułę w X3TC i mogę robić co chcę postanowiłem poszukać cos

związanego z przejmowaniem sektorów i znalazłem

skrypt sto który za pomocą tradedock pozwala przejmować sektory

wiem ze jest mod TOTT który pozwala przejmować sektory ale nie chce modyfikować sobie gry wole grać tak jak jest wiec pobrałem i zainstalowałem tak jak trzeba czyli pliki skrypt wrzuciłem do folderu skrypt pliki t wrzuciłem do folderu t jak cos zepsułem to niech mnie ktoś poprawi ale raczej dobrze zrobiłem

bo jak wchodziłem w edytor skryptu to były pliki sto

na tej stronie https://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=243791

jest opisane ze aby przejąć sektor należy

kupić tradedock i go wybudować tak wiec zrobiłem kupiłem i wybudowałem argońska stacje handlową i moje pytanie co musze teraz zrobić aby sektor był mój co musze aktywować czy jest jakieś ograniczenie

jakie sektory mogę przejmować czy może zła stacje kupiłem czy cos

z góry mowie ze mój angielski nie jest za dobry i w tych skryptach jestem zielony

a może jest nowsza wersja tego skryptu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...