Skocz do zawartości

X3: Farnham's Legacy - nowa gra Egosoftu! To nie żart!

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 kammeleon

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 08 maj 2021 - 18:30

Wyświetl postUżytkownik Adrian_Wir dnia 08 maj 2021 - 18:14 napisał

XR CatTool
Tu masz plik

Dziękuję.

#22 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1924 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 09 maj 2021 - 17:31

Polecam X3 Editor 2 z czeskiej strony... Można edytować pliki wewnątrz cat/dat itp...
Bez wyodrębniania. Lekko spolszczam już grę.

#23 Star Rider

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 24 maj 2021 - 15:06

Wyświetl postUżytkownik LeWaR dnia 09 maj 2021 - 17:31 napisał

Lekko spolszczam już grę.

Jakieś postępy? Chętnie bym potestował :)

#24 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 26 maj 2021 - 22:41

O kuźwa jak ja dawno tu zaglądałem, że przegapiłem tak cudowne DLC!!! To naprawdę piękna wiadomość, mogę podjąć się spolszczenia jak tylko skończę zabawę z dyskami w laptopie!

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

#25 Aldaran

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 179 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 27 maj 2021 - 00:01

Napewno wiele ludków będzie Ci niezmiernie wdzieczna za Twój wkład w spolszczenie serii X.

#26 wwicio3

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 czerwiec 2021 - 22:21

Dołączam się do słów Aldaran - wiele osób będzie niezmiernie wdzięcznych za spolszczenie.

Pograłem kilka godzin i przyznać muszę, że to chyba najlepsza gra z serii X ( w X4 Foundation nie grałem ) więc tylko " chyba ". Ale też fabuła przypomina trochę X Rebirth - gdzie trzeba było szukać bramy do innej lokalizacji pośród licznych autostrad.
Mam trochę dziwne wrażenie, iż pozbierali najlepsze mody do TC i AP i zrobili z tego pełną grę co dało wielką funkcjonalność biorąc pod uwagę, że jest darmowe jest to wielki ukłon do ludzi którzy te modyfikacje tworzyli z myślą o ulepszeniu gry.

Dla przykładu gra Farming Simulator 17 była taka sobie i dopiero po zainstalowaniu modów ( darmowych ) stała się grywalna. Następnie panowie z Giants Software pozbierali najlepsze mody do kupy nic nie płacąc autorom modów i wypuścili Farming Simulator 19 każąc sobie słono płacić - według mnie to cios poniżej pasa

#27 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 227 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 03 czerwiec 2021 - 01:46

Nowy dział zrobiony :)

#28 wwicio3

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 czerwiec 2021 - 15:18

Zrobiłem test wydajności katując tą grę 24 h..
Sprzęt -
system - windows 7 Ultimate
procesor AMD Athlon (fm) II X4 640, 3000 Mhz, rdzenie 4
RAM - 4 Giga
Grafika - GeForce GT 530 2 Giga
Żadnych lagów w grze nie stwierdzono ( nawet w momencie pobierania aktualizacji automatycznych ) gra działała płynnie.

P.s. jeżeli komuś się zechce rozpocząć od razu swobodną grę to daleko nie zajdzie - rozgrywka jest podobna do X3 AP, ale też zupełnie inna - sprawdziłem też mod kokpitów - " PSC01's CockpitMod " autor reaktywował linki do moda - działa bez problemów -
- Jedynie co trzeba zrobić po zainstalowaniu ( WAŻNE !!! ) - Po oddokowaniu ze stacji TRZEBA wyjść ze statku i z powrotem do niego wsiąść - wszystko w kokpicie wróci na swoje miejsce i odblokuje wszystkie kokpity ( nie wiem czemu autor moda tak sobie wymyślił, pewnie był jakiś cel )
Mam nadzieję, że mnie tutaj nie skatują za podanie linku ( pliki przeskanowane programem NORTON Antywirus i brak problemów )

https://forum.egosof...ic.php?t=254635

#29 MARMUR243

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów
  • Rasa: Nieznana

Napisano 26 czerwiec 2021 - 21:00

Przeglądałem forum.egosoftu to Anglicy i Rosjanie już mają swoje przetłumaczone wersje gry.
Podejrzewam, że trochę ludu zainteresuje się powrotem do X3 :rolleyes:

#30 wwicio3

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 czerwiec 2021 - 21:16

już nie wyrabiam - albo to będzie po polsku albo już całkowicie odstawiam X3 i przesiadam się na Rebirth

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych