Skocz do zawartości

Intruder - czyli khaak musi tez miec M3+


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy spotkaliscie sie juz w swoich grach z tym oto stateczkiem? Parametry ma on calkiem przyzwoite i tylna wiezyczke z kyonem. Wyglad typowo khaak, modularny, taki zlepek dwoch M3. Widzialem go jedynie zaczynajac z ciekawosci gre na khaackim profilu z opcji startowych Xtm'a, w tym oto stateczku zaczynamy gre. Od jakiegos czasu skautuje sektor Kao's Mistake swoim Fujinem, zastawiajac satelity i sondy szpiegowskie to tu- to tam ale jak dotad nie udalo mi sie do dostrzec by potem probowac go przejac. Rowniez W khaackich sektorach go nie widzialem (byc moze bylem tam za krotko). W klastrach to wlasciwie nie wystepuje, czy jest to zatem statek unikalny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Udalo mnie sie go przejac. Czasami spawnuje sie w sektorach w asyscie m3 i m4. Rakietka ciezko go skubnac bo ma sie czym bronic, ale salwy z wmp przyjmuje bardzo ladnie. Stateczek jest przecietny, po zaladowaniu kyonow beta dosc szybko wyczerpuje swa energie. Chlopaki duzo napracowali sie z opisem tejze jednostki. Po nacisnieciu klawisza info jest bardzo lakonicznie - Dropship. Mogli napisac chociaz jedno pelne zdanie o tym statku co by gracza bardziej wprowadzic w temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam lubie wszystko utrudniac 🤔

update: dzis spedzilem w przestrzeni Kao's Mistake chyba pelne 2 godziny. Gdy moj Carrack Wlecial do sektora to splicki Pyton szedl na wymiane z T2. Wtedy przesiadlem sie na Maraudera zas Carrack dolaczyl sie do walki. Gdy spadly mu tarcze, zaczalem ostro smazyc kyonami w T2. Niepodzianka. Udalo mi sie wreszcie zdobyc jakiegos flagowca. Ogolem T2 i mnostwo drobnicy. Moj Sloniu dwa razy zaplenil hangar roznym malym rupieciem sprzedajac wszystko w stoczni. Aha i nie narzekam juz na brak kyonow. Wczesniej nie wpadalem tam na tak dlugo wiec i lupy byly skromniejsze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja swojego złapałem w Last Frontier, siedział w samym środku sektora. Parametrami może i nie zachwyca ale jest bardzo tani w produkcji, jak na klasę m3+ - koszt to ok 330 tys cr za sztukę i niewielkie ilości surowców. Przy osłonie 5x25 MJ i jego wieżyczkach z Bkyonami może być (w większej liczbie) dobrym dodatkiem do floty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni latam nim. Przy 7-miu kyonach B ma zbyt słabe ładowanie laserów, gdy górna wieżyczka atakuje w ustawieniu "mój cel" lub "wszystkich wrogów" to za chwilę nie masz mocy i bzykasz jak stary trzmiel - od czasu do czasu.

Duzo lepszy jest jednak Thor, bo ma lepsze ładowanie (powyżej 300) i po wymianie elektromagnetyków na HEPT-y alfa, zabójcze rażenie długo nie przerwanym ogniem. (Oczywiście w ramach statku M3). Mam już drugiego uszkodzonego w stoczni więc po naprawie ustawię ich jako skrzydłowych i zobaczę jaka bedzie zabawa w Loomanck... Pozdrawiam. Dodam jeszcze, że pierwszego zdobyłem w Antigone M. a drugiego w Herrons N. Oba latając Thorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...