Skocz do zawartości

Instalacja modu

Mod

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 jacuss89

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 16 listopad 2020 - 20:18

Witam być może temat jest oczywisty dla wielu gracz lecz mam z nim problem niedawno kupiłem x4 i nie umiem zainstalować modu.
Ostatni raz grałem w x 3 jakieś 9 lat temu i tam wiem że był jakiś program do instalacji w x4 z tego co się zorientowałem wystarczy pobrać mod, wypakować folder i wrzucić go do folderu extensions który samemu trzeba stworzyć .
Wiec zrobiłem tak wchodzę w biblioteka/Dokumenty/Egosoft/X4/189374646/extensions i tutaj wrzucam wypakowany mod (dalej nie działa) Czy ktoś mi powie na którym etapie popełniłem błąd ? Bo instalacja wydaje się banalnie prosta.
Jeśli chodzi o sam mod to tu jest link https://www.nexusmod...ations/mods/156
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

#2 Adrian_Wir

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 87 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 16 listopad 2020 - 20:41

Nie jestem pewien czy folder extensions nie powinien być w folderze X4, nie w podfolderze.
Tak czy inaczej nie każdy mod działa po wrzuceniu go do folderu extensions w dokumentach. Niektóre działają tylko po wrzuceniu do folderu extensions w głównym folderze gry. W instrukcji tego moda właśnie tam zalecają go instalować.

#3 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 111 postów

Napisano 17 listopad 2020 - 16:59

Mody wrzucamy w miejscu instalacji gry i podfolder extensions

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

#4 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 25 listopad 2020 - 13:16

a próbowałeś to wrzuci jakimś programem do modów np tu https://forum.egosof...ic.php?t=402382 jest temat odnośnie X4 i jest . link do [Tool] X4 Editor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych