Skocz do zawartości

Spolszczenie X4: Foundations v4.00 - 02.04.2021 HOTFIX 3


marko22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie założyć nowy temat dotyczący naszego spolszczenia. Będę tutaj zamieszczał tylko samo archiwum z plikami w najnowszej wykonanej wersji. Proszę o wszelkie komentarze w drugim temacie, który istnieje. A moda proszę o ewentualne przypięcie lub dołączenie do istniejącego przypiętego tematu.

Edit: Aktualizacja do najnowszej wersji gry

Kolejna porcja tłumaczenia - może nie aż tak dużo, jak wcześniej, ale wciągnęła mnie ta gra, jak bagno. No i czekamy na v3.30

Gram, gram, gram.....i powoli tworzę dalej. Kolejna porcja.

Już nie wiem, co mam z kredytami robić 😁 Chętnie pożyczę na nisko oprocentowany kredyt 🤪

17.03.2021

Kolejna aktualizacja. Ja się rozleniwiłem. Kolega Adrian_Wir odwalił resztę. Praktycznie całość skończona. Podziękowania dla kolegi za poświęcony czas. Niedługo może zapukamy do Egosoftu w celu zawarcia tego tłumaczenia w grze. Pozostało jeszcze parę drobiazgów.

19.03.2021

Poprawka HOTFIX 1

23.03.2021

Drobne poprawki błędów wyłapane w trakcie gry przez Adriana.

02.04.2021

Poprawka HOTFIX 3

X4 Foundations - Spolszczenie (X4 v4.00) 02.04.2021 HOTFIX3.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Witam serdecznie. Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim miejscu. Gram w X4 od tygodnia (zakupiony na GOG), spolszczony. Wszystko fajnie śmiga, ale wczoraj zakupiłem DLC "Split Vendetta". Nie ma problemu kiedy wrzucam pliki spolszczające do folderu gry, ale kiedy ustawię konfigurację launchera X4 na "public beta" żeby mi zaktualizował grę do wersji 4.10 beta, w której jest już do wyboru język polski, wtedy gra nie widzi DLC. Z tego co zauważyłem po aktualizacji do 4.10, dodatek zostaje usunięty z folderu "extensions". Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Coś robię nie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to na Steamie, z tym nie ma problemu.

Ja bym to zrobił tak : wyrzucil wszystko , save'y i tak bedziesz miał w chmurze , zainstaluj grę , jesli trzeba zaktualizuj

i na końcu dodaj DLC . Nie pamietam czy jest opcja weryfikacji plikow na GOG'u (aktualnie nie mam tam nic zainstalowane)

ale nie powinno byc tak ze to samoistnie znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...