Skocz do zawartości

Przepis na woję totalną


El_Dar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zainstalowałem Race Responces Fleet.

Poleciałem do Emperior Mines i zaczołem tępić paranidów gdy przyleciały pierwsze jednostki obronne te też przemieliłem lecz gdy nadleciał (właściwie wskoczył prawie pod nos mi ) Odysseus to zacząłem się składać zabawki (Reapera) i kierunek na terytorium Argonów. Jakim zaskoczeniem dla mnie było że chwilę po tym do sektora wskoczyły siły szybkiego reagowanie nie kogo innego jak Terran w postaci 2x Tyr 1 Aeigir i 5x Vidar + trochę drobnicy M3,4,5 i zaczęła się prawdziwa rzeź niewiniątek. Aeigir tyle dzielnie co głupio wykonał skok point to point w pobliże dwóch Odysseusów. Dzielnie stawał w szranki lecz połączona siła ognia dwóch Paranidzkich M2 szybko przełamała jego tarcze i niestety rdzeń statku Ziemian prawie że majestatycznie Eksplodował.

Lecz jego poświęcenie nie poszło na marne gdyż zdołał swym manewrem kupić tyle czasu by Tyry zdołał się zbliżyć do wroga na odległość salwy z Elekromagnetyków. Odyseusze nie miały czasu na świętowanie swego zwycięstwa gdyż w kilka sekund podzieliły los Aeigira.

Chwilkę po tym wydarzeniu przybyły posiłki Paranidian w postaci różnego tałatajstwa między innymi kilka Deimosów, Agamemnon, nawet Zeus się przypałętał. nic nie mogło stawić czoła połączonym siłą Tyrów.

Od tej pory Emperors Mines jest areną ciągłych zmagań pomiędzy Ziemianami i Paranidam.

Zastanawiam co by się stało gdybym spróbował przenieść działania wojenne do Paranid Prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No ładnie 🙁 Korci i mnie. Jeszcze z jedna taka opisówka El_Dar i zainstaluję 😉

no to naco czekasz ??? ja mam i sobie chwale choc czasami sama obrywam jak sie nawalaja 2-3 rasy w jednym sektorze , hihihihi juz mialam tak ze khaki atakowaly Teladian w SPGren a na to nadlecialy 2 reapery i galeon piracki z drobnica 😉 jak zaczeli mlucke to ledwie nawialam z 80%kadlubem 😎 ale warto bylo za jakies 5 minut wteciec i pozbierac pozostalosci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Przyznam szczerze - jestem mile zaskoczony tym skryptem 😀 Jednakże mam pewne pytanie - jak zmienić ustawienia poziomu trudności ?? Przez pomyłkę, podczas sprawdzania działania opcji z Interfejsu aktywowałem poziom Hostile. Sieczka niezła, ale trochę zbyt ciężka dla mojego ukochanego Centaura 😁 (Atakuję transportowiec Paranidian, gość nadaje komunikat SOS i do sektora wkraczają 4 Zeusy, kilka Nemezis i masa drobnicy z odsieczą 😀 To drobna przesada, moim zdaniem 😁)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...