Skocz do zawartości

Pytania świeżaka

16 odpowiedzi w tym temacie

#11 jacuss89

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 22 październik 2020 - 14:54

Witam ponownie wreszcie uruchomiła mi się misja z Boronem po prawie 300 godzinach rozgrywki dziękuję za podpowiedz.
Mam jeszcze jedno pytanie dlaczego jak buduje platformę obronną , buduje tarcze, wstawiam wierzyczki L zasoby w magazynie budowlanym są to budowniczy nigdy nie buduje uzbrojenia tylko osłony i wierzyczki M , a L już nie na 6 platform obronnych tylko jedną mam uzbrojoną w wierzyczki L ale już nie pamiętam jak to zrobiłem bo to było już dawno.
Pozdrawiam

#12 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 23 październik 2020 - 14:46

Być może brak surowców, sam miałem sporo problemów w niektórych sektorach, gra pod tym względem jest upierdliwa, bo w połowie kosmosu brakuje niektórych komponentów i jest spory przestój przy budowach

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

#13 jacuss89

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 23 październik 2020 - 16:53

magazyn budowlany ma surowce wierzyczki nawet widać trochę ale tak jak by nie dokończone

#14 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 27 październik 2020 - 11:48

Wybrałeś konkretne działo i potwierdziłeś? Może dałeś "anuluj" i nie zapisało ustawień stacji, możesz też spróbować zmienić tym działa na inne.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

#15 jacuss89

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 08 listopad 2020 - 11:09

Witam problem już rozwiązałem faktycznie brakowało kilku zasobów statki innych frakcji ich nie uzupełniły nawet przy stawce 100% przydzieliłem kilka swoich statków żeby handlowały z magazynem budowlanym z czasem uzupełnią zapasy potrzebne do zbudowania uzbrojenia . Mam jeszcze jedno pytanie ostatnio zaczełem misje z boronem i muszę dostarczyć Usypiacz miałem kilka sztuk które zebrałem z skrzynek od początku gry ciężko na to trafić w skrzynce w encyklopedia wyczytałem żę można też kupić u handlarzy jednak u żadnego nie znalazłem latam po stacjach i nic . Zna ktoś położenie Handlarza u którego można kupić usypiacz?

#16 padonis

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 13 marzec 2022 - 12:21

Od czego zacząć grę ? Kupić podstawkę i wszystkie DLC, co one mi dają? W wcześniejszych odsłonach gry nie było DLC...

#17 Adrian_Wir

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 172 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 13 marzec 2022 - 14:56

Jak chcesz. Pierwsze DCL dodaje Splitów, ich sektory, statki i fabuły. Drugi DCL dodaje Ziemian i Yaki, ich sektory, statki, ekonomię i fabuły. Zbliżający się dodatek doda dwie nowe frakcje (jedna piracka), kilka statków, nowe sektory i nowe fabuły. Statki Splitów i Ziemian są fajne. No i większy kosmos to większe możliwości. Moim zdaniem DCL warto kupić.

Ale jeśli nie miałeś styczności z Rebirth (a podejrzewam, że nie miałeś jeśli piszesz, że wcześniejsze gry nie miały DCL) i to pierwsze spotkanie z X4, to te gry różnią się od X2 czy X3. Jeśli nie wiesz czy ci się spodoba nowe podejście Egosoft do serii, kup najpierw podstawkę, a rozszerzenia w każdej chwili możesz dodać nawet w trakcie rozgrywki.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych