Skocz do zawartości

- - - - -

Lokalizacja HQ

15 odpowiedzi w tym temacie

#11 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 01 październik 2008 - 07:31

HQ już postawione, w sektorze Freedom's Reach. Jeśli później zajdzie potrzeba HQ w innym sektorze to też nie problem, kupi się następne HQ.

#12 starjacker0

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 152 postów
  • Lokalizacjainna galaktyka, inna planeta

Napisano 01 październik 2008 - 07:46

Ja zawsze wybieram Avarice, gdyz:
- jest wzglednie duzy, co pozwala mi zgromadzic tam duza flote,
- pusty, nie liczac stacji handlowej Teladian, wiec moge tam postawic kilkadziesiat fabryk (mam obecnie z 70) w kompleksie i nie bedzie cielo,
- pola asteroidow, ktore sa obslugiwane przez jedengo mojego TS-a jako gornik,
- na 2 bramy mam sposob: po 2 OPB na brame + Miecznik i jest git - tylko musze wylatywac z sektora, gdy rozkaze TL wylot z Avarice, bo nie chca skoczyc, gdyz OPB sa w odleglosci ok. 5 km od bramy.

Gdy bawilem sie edytorem galaktyki, chcialem stworzyc olbrzymi sektor dla siebie, gdzie odleglosc miedzy bramami wynosilaby co najmniej 200km, kilka planet, jakies chmury pylowe i inne "drobiazgi", ale, tak jak pisalem w odpowiednim temacie, zrezygnowalem, gdy zorientowalem sie, ze musze jeszcze uzyc tekstowego pluginu i programu 3d do zmodyfikowania mapy.
Wiec dla mnie najlepszym wyborem pozostaje Avarice.

#13 Trucx

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 17 kwiecień 2012 - 14:16

Avarice mi odpowiada ale teledianie mi nie odpowiadają jeszcze po ostatnim incydencie ..

#14 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 27 maj 2015 - 17:52

Mam nadzieje, że ktoś jeszcze tu zerka ? Znalazłem już Jacht i niebawem będzie zbliżał się ten moment, że dostane HQ od Bala Gi . Chcę umieścić go w sektorze President's End,tak tym samy gdzie była ta masakra w dwójce. Pytanie, czy w Reunionie sektor ten jest w miarę spokojny i bezpieczny, dla HQ w tej chwila gra jest bez bonus pac i skryptów jak zakończę fabułę bala gi [o ile nie ma jakiejś trzeciej fabuły]. To później zainstaluje może skrypty ,bonus pac i może ten mod dodający sektory z TC, jeśli nie będę musiała wszystkiego od zera robić. No ale wracając do pytania, co możecie powiedzieć w tej kwestii.
sprawdzone stroną do korekcji https://www.languagetool.org/pl/

#15 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 27 maj 2015 - 18:33

Masz w postach podane kilka lokalizacji dla HQ, masz w pierwszym poście link do podobnego tematu na forum Ego. Co do sektora, o który pytasz, to ja tak dawno nie grałem w Reuniona, ze nie pamiętam jak tam jest w tej grze, ale raczej nudno.
Co do moda XTM, to po jego instalacji będziesz musiał zacząć nowa grę, takie są reguły gry z dużymi modami.

#16 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 28 maj 2015 - 11:29

Jak pamiętam to zarówno w Reunion jak i później w TC jest tam generalnie spokój. Jedyne co tam może dolecieć to z czasem piraci ale rzadko.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych