Skocz do zawartości

X4: Foundations - spolszczenie


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Moskit robisz waść świetną robotę, mam 50 lat uwielbiam gry z serii X i angola jako tako tylko ogarniam, z tłumaczem google początek to męczarnia, piszę żebyś wiedział że na to liczą tacy jak ja, i to doceniam(y), nie wiem czy to możliwe (podatki itp) ale sugeruje że każdy gracz mógłby zrzutę dobrowolną np10zł kto skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich jak Zdrapek jest nas wielu 😀. Mnie uczono w szkole rosyjskiego i francuskiego. Angielski też znam tylko po łepkach, maila od biedy przeczytam, ale tłumaczenie w czasie gry to mordęga. Tak wiem angielskiego warto się nauczyć niezależnie od wieku 😉, ale zawsze na coś brak czasu 😉.

Twój kanał przeglądam od czasu do czasu, ale jakoś człowiek zapomina że kliknięcie na sub. ma znaczenie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabrzmi może dziwnie, ale zmuszony byłem do nauki angielskiego 😉 za sprawą gry komputerowej Fallout. Chyba to było w 1998r, musiałem wiedzieć co tam gadają(piszą) więc ze słownikiem po nocach zagrywałem się w to cudo..ehh czas zbyt szybko upływa 😉 teraz już bez słownika dalej nocki zarywam na tłumaczeniu 😛 a że dalej myślę po polsku 😆 to i gra jest ciekawsza gdy przetłumaczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj....to się narobiło....nowe X-y się pokazały 😀 A mogę zapytać, gdzie stara wiara się podziała? Komandor Jacek i pilotka Jagoda? 😁 Reszty nie pamiętam 🙁 Ech....cholera, to już ponad 10 lat minęło.....Żebym tak miał trochę więcej czasu, chętnie bym się przyłączył do tego tłumaczenia. Wierzę, że od groma tego jest. Pamiętam poprzednie ślęczenie nad skryptami i głównym tekstem do TC. Pewnie jeszcze gdzieś tu się przewalają w linkach.....Pozdrawiam wszystkich starych i nowych pilotów. Myślę, że znajdę jeszcze chwilę, żeby tu wpaść. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wrzuciłem aktualizacje i poprawiłem kilka baboli przy okazji (w tym ten 'Pokład' i 'Plondruj' 😁 ).

Dodatkowo przetłumaczone zostało dzisiaj trochę nowych linijek tekstu NPCów, choć jeszcze sporo zostało do przetłumaczenia. 😉

Plus zaktualizowałem trochę mój dokument do tłumaczeń i sposób wyliczania procentów przetłumaczonych stringów przez co wartość procentowa trochę podskoczyła do 36%. 😉

https://www.nexusmods.com/x4foundations/mods/25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko jak szybko, sporo rzeczy powtarza się i po prostu wykorzystałem ten fakt. 😛

A przy okazji pomaga mi Gaator, więc to zawsze sensowna pomoc i przyspieszenie prac. 😉

Ale ogólnie idzie trochę szybciej niż się spodziewałem, co jest zdecydowanie na plus.

Aczkolwiek podejrzewam że jak skończę z tekstami NPCetów, to przyrost tłumaczeń ponownie zwolni, bo zostaną już najgorsze i najdłuższe kobyły, które zjadają najwięcej czasu na tłumaczenie. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marko!

Najlepiej to nikomu, bo my pracujemy w totalnie innym systemie i niestety, ale Twoja pomoc poprzez podesłanie pliku tekstowego w tym momencie w niczym nam nie będzie w stanie pomóc.

Jeśli naprawdę chciałbyś pomóc, to po prostu napisz do mnie na Discordzie i pogadamy sobie. Jeśli wg. mnie będziesz się nadawał, to dam Ci dostęp do naszego małego systemiku na Google Docsach, gdzie prowadzimy tłumaczenie. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też nie mogę się doczekać dalszych postępów w tłumaczeniu. Tutorial żeby się na początek jakoś zorientować jak w ogóle grać to szczególnie by się przydał. No a dalej np. zadania.. przy średniej znajomości języka jak zrozumiem o co biega to zrobię. Ewentualnie tłumacz google jak już bardziej potrzeba, a to zjada mi czas, którego na granie i tak mam mało. Ale zadań do tłumaczenia pewnie jest sporo więc trzymam kciuki za wytrwałość i dziękuję 😁 za to co udało się już zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...