Skocz do zawartości

X4 - pierwsze wrażenia


szczekan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 6.12.2018 o 00:57, Loecus napisał:

Mam pytanie do was (nie wiem czy dobry temat)

Czy gra widzi wasze karty graficzne? Bo u mnie mimo że mam geforca gtx 850m to w grze mam do wyboru tylko intelowską zintegrowaną

Z tego co kojarzę to były z tym problemy, ale patch 1.21 to miał poprawić. Musiałbyś poszperać na forum steam albo egosoft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2018 o 11:18, facemob napisał:

Witam. Gdzie obecnie można najtaniej kupić gre?

Z tego co wiem grę można kupić głównie na steam, a jej cena nie uległa zmianie tj. kosztuje 199zł. Z patcha na patch a wychodzą bardzo szybko warta jest każdej wydanej na nią złotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2018 o 23:10, _ivo napisał:

Nie wiem jak kiedyś, ale teraz to chyba najwolniejsza Mka

Nie wiem jak dokładnie jest teraz bo nie równałem z innymi klasami, ale na pewno ma 4 wieże a to chyba najwięcej z tej klasy i największą ładowność więc pewnie rakiet też mogę więcej zapakować. Jak znam życie za największym hullem idzie też pewnie moc tarcz. Wiadomo dużo zależy od preferencji, ale nie zamierzam nim uciekać, a wręcz przeciwnie.

@Vlad - bardzo dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam proponuje kupować gry przez tą stronę, na prawde nigdy sie na tym nie zawiodłem a kupiłem sporo, taniej niż tutaj też nigdzie na pewno nie znajdziecie, strona wyszukuje wiele najtańszych ofert w internecie

w wyszukiwarce wpisujemy nazwę i szukamy, jak szukałem jakiejś gry to taniej nigdy nie znalazłem niż pokazywało tutaj. Strona głównie wyszukuje strony zagraniczne(bo i pewnie taniej) ale ja sie nigdy na zakupie nie wrobiłem.

https://www.allkeyshop.com/blog/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2018 o 18:47, glouver napisał:

No dobra. Już kilka dni gracie i pewnie coś tam już ugraliście.

Więc jak gra wygląda w środku rozgrywki?

Dla mnie gra w środku tygodnia to nie gra 😁 a poprzedni weekend to gra działała różni. Co masz na myśli ze środkiem rozgrywki? 😀 Ja się pewnie nie łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2018 o 19:43, glouver napisał:

Jak wygląda gra gdy już nic nie ma do ukrycia....

W ciągu tygodnia? Chyba grając 24 godziny na dobę albo czitując 😛

Mam ok. 30 godzin na liczniku i na razie odkrywam mechanikę gry, testuję statki, skanuję fabryki odblokowując nowe moduły i przygotowuję się do budowy własnych stacji... Zajęć jest sporo 😀

Automatyczni górnicy działają bardzo dobrze, handlarze... działają i chyba tyle można powiedzieć 😁 Ale powoli to poprawiają. Bardzo fajnie rozwiązali budowę stacji, można przejmować sektory, przyłączyć się do wojny po jakiejś ze stron (są na to dodatkowe misje) albo samemu jakieś wywołać i walczyć o kontrolę nad sektorami. Dziś wyszedł patch poprawiający aktywność AI, więc ta część gry powinna być teraz ciekawsza.

Bugów i rzeczy wymagających dopracowania jest jeszcze sporo. Dużo trzeba się domyślać i testować samemu, bo nie jest w żaden sposób wyjaśnione w grze, ale całość z patcha na patch wygląda coraz fajniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2018 o 00:17, piotr111 napisał:

Gra ma od cholery opcji ja mam 44 g na liczniku i +28 repy do argonów i myślałem że będę miał dostępnie moduły budowlane a tu kupa ponoć są wyłączone bo coś nie działa także będzie trzeba poczekać na patche

Jakie moduły konkretnie? Ogólnie możesz je kupować u reprezentanta frakcji albo zdobywać hackując sygnały pojawiające się czasem na powierzchni stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...