Skocz do zawartości

X4 - pierwsze wrażenia

236 odpowiedzi w tym temacie

#11 Kruzyd

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 58 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 01 grudzień 2018 - 11:21

Zacznij klasycznie od ogniw :) Ja to mam statek drugi bo gość wyskoczył. Statek przejąłem ale ni diabła nie wiem jak tam kogoś wsadzić. Nająłem gościa zrobiłem kapitanem na moim statku a sam wsiadłem do nowego. Ale nie widzę opcji dla tego ziomka aby kazać mu gdzieś dokować więc nie bardzo wiem jak ten statek opchnąć :/

#12 RysiekTheGreat

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 01 grudzień 2018 - 11:26

Wyświetl postUżytkownik Kruzyd dnia 01 grudzień 2018 - 11:21 napisał

Zacznij klasycznie od ogniw :) Ja to mam statek drugi bo gość wyskoczył. Statek przejąłem ale ni diabła nie wiem jak tam kogoś wsadzić. Nająłem gościa zrobiłem kapitanem na moim statku a sam wsiadłem do nowego. Ale nie widzę opcji dla tego ziomka aby kazać mu gdzieś dokować więc nie bardzo wiem jak ten statek opchnąć :/

No od ogniw zaczałem, ale ceny zmieniają się na stacjach bardzo szybko..... zamin dolecę z towarem to czasami zdążą spaść. w Rebirth był fajny tutorial do zarządzania personelem, może tutaj bedzie podobnie :)

#13 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 113 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 01 grudzień 2018 - 12:15

Przejdźcie tuto-riale zanim zaczniecie rozgrywkę.

Gra symuluje bardzo rzeczywistość. To już nie te czasy gdy siadasz do statku i wszystko jest i tylko pif-paf lub zwiedzanie pustki.
Tu trzeba wszystko samemu poustawiać, skompletować.
Wiadomo... życie jest upierdliwe... ale symulator to symulator i symuluje te upierdliwe czynności w prawdziwym życiu ;p

Nie ma drogi na skróty... jest tylko droga przez upierdliwe życie :)

BTW..

Zauważyłem powrót do opcji z X3.
Każdy statek ma tak samo jak w X3 menu gdzie przydzielamy mu zadania i rozkzy..
Zrezygnowali z komend.. rozszerzyli opcje zarządzaniem jednostek tak jak to było w X3 w modzie XRM...
Nawet można w skafandrze wylecieć w pustkę.. :)

Na stacjach ruch statków jak w noman's sky... można pozwiedzać... statki od środka.

Ogólnie chyba zebrali wszystkie pomysły i rozwiązania z modów i dali je w tej odsłonie..
W końcu to ich ostatnia deska ratunku... i nieźle to im wyszło..

#14 housik

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 102 postów
  • LokalizacjaKatowice
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 01 grudzień 2018 - 13:42

i właśnie o to chodzi. W sumie to nie oczekuje wybitnie więcej niż x3. Jak będzie to samo w nowej odsłonie tylko x5 więcej to będzie ok :)

#15 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 113 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 01 grudzień 2018 - 13:49

LOL.... właśnie zwiedzałem statki na stacjach i npc wsiadł i odleciał. Ze mną na pokładzie. OMG..
Nie spodziewałem się tego... teraz zwiedzam z nim galaktykę jako pasażer na gapę, aż się nie rozbije o coś :)

edit;

hehehe... wylądował na sąsiedniej stacji i se wysiadłem ;p

Ciekawa opcja.. już widzę moda.
Wsiadasz jako pasażer na gapę... odlatujesz z npc.... zabijasz go i przejmujesz statek ^^

#16 Kruzyd

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 58 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 01 grudzień 2018 - 13:55

Fajnie wygląda ten pływający Boron dla którego robi się misje :) Póki co gra jest naprawdę fajna choć wydaje się bardziej skomplikowana niż X3TC jak dla mnie :P

#17 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 113 postów

Napisano 01 grudzień 2018 - 14:13

BTW...

W internecie jest demo do pobrania... ale mam prośbę....

Jak pogracie i się wczujecie w grę,,, kupcie ją... bo to jedyny na rynku taki symulator i zapewne będzie rozwijany.

#18 piotr111

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 172 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 01 grudzień 2018 - 14:39

Gra zakupiona fajna dla mnie jako weterana X. BTW gdzie jest argoński shipyard?

#19 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 113 postów

Napisano 01 grudzień 2018 - 14:47

jeee, jest wbudowany autotrader...... i nawet z deka rozbudowany :)

edit...

OMG.... straciłem licencje za zbytnią konkurencyjność... LOOOOL

(tak użyłem kodów na kasę,,, jak test to z grubej rury ;pp )

#20 zamek9

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 83 postów
  • LokalizacjaStargard
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Albion Prelude

Napisano 01 grudzień 2018 - 14:49

Ja tam poczekam na nasze tłumaczenie(mam nadzieje, że takowe nadejdzie), oceniajcie grę oceniajcie, bo fajnie jest poczytać wasze opinie(weteranów serii X), na innych stronach opinii nie ma co patrzeć, z doświadczenia wiem, że często ludzie spodziewają się czegoś innego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych