Skocz do zawartości

- - - - -

Powrót po latach rozłąki

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 02 wrzesień 2018 - 08:30

Witam

Po wielu latach postanowiłem powrócić do najlepszej - moim skromnym zdaniem - gry X3 Reunion w wersji _ też najlepszej moim skromnym zdaniem - XTM. Niestety, pliki które miałem (mody) przepadły wraz z twardym dyskiem. W związku z tym, czy ma ktoś jeszcze z Was drodzy koledzy do tej wspaniałej wersji mody. Chodzi mi o główny mod XTM z spolszczeniem + bonuspack polski + wszelkie inne mody jakie macie aby uprzyjemnić tę grę _ wraz ze spolszczeniami , jeśli to możliwe.
Jeśli trzeba by nagrać to na płytę , to pokryje wszystkie koszty : płyty + nagranie + koszty wysyłki.

Bardzo proszę o pomoć

nercomedi@poczta.onet.pl

Życzę miłego dnia

#2 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 211 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 02 wrzesień 2018 - 14:07

Podłaczam się pod prośbę - jakbym otrzymał te pliki, byłbym w stanie wgrać je gdzieś na serwer aby były dostępne dla wszystkich zainteresowanych ;)

#3 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 211 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 02 wrzesień 2018 - 14:40

A patrzyłeś do tego tematu? Możesz napisać czego tam brakuje?

#4 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 03 wrzesień 2018 - 06:17

Witam

Tak , ale jest tam tylko kilka plików, nie ma np. polskiej wersji Mapy Scorpa, której nie ma też na stronach Egosoftu , poza tym może ktoś posiada inne mody (angielskojęzyczne) których już nie ma skąd pobrać.

#5 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 08:39

Witam

A może ktoś podesłać spolszczenie do mapy Scorpa i Skryptu Salvage Claim Software, bo udao mi się "dobrać" tylko do wersji angielskiej.

#6 Adrian_Wir

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion

Napisano 04 wrzesień 2018 - 12:59

Spolszczenie albo po prostu polska wersja SCS jest w temacie podlinkowany kilka postów wyżej przez Reiss. O ile dobrze pamietam, chociaż tam akurat dużo tekstów nie było :)
Co do mapy Scorpa to sprawdzę czy mam polską, nie pamietam. Spróbuje tez po pracy wrzucić gdzieś w chmurę gmaila pełną wersje XTM o ile ją z dysku wydobędę. Dysk stary, coraz trudniej z niego pliki odczytać.

Edit: dużo angielskich skryptów można znaleźć na stronie https://xdownloads.c...ries&Itemid=116

#7 ego55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 21:56

No faktycznie , trochę modów jest. Jest gdzieś jakiś poradnik jak spolszczyć mody/skrypty, chodzi mi o kompletną wiedzę, jakim programem co spolszczyć jakie pliki i co oraz gdzie to wszystko wgrać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych