Skocz do zawartości

Gdzie jest Xenon Hub


Monio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A to przypadkiem podczas misji z HUB nie był on podłączony do Queen Harbor?

Nie pamiętam czy w ogóle robiłem tą misję, dawno grałem w X3AP Vanilla jako Argon, potem (ale też dawno) X3AP XRM (kilka podejść różne skrypty itp), a niedawno zakupiłem na zniżce (UPS wydało się że piraciłem wcześniej trudno....) X3AP i zacząłem na czystej grze jako Terran Commander i w sumie tutaj bym pomógł w większości, choć też nie bardzo pamiętam w jaki sposób ten HUB zdobyłem a było to jeszcze w tym tygodniu, albo i w tamtym 😮 za dużo tego wszystkiego! Jeszcze dziś poleciał ofensywny GUZIK POWER, bo gra w oknie bez ramek i klikając "z" zzzzzamknąłem grę po skoku (szybkie odkrywanie sektorów podczas misji gdzie wrota się podświetla to jump i zzzzz by statek w nie wleci (no w M7 nie chce mi się zbytnio latać tych 50-120KM nawet na SETA 1000% na moim złomie) no więc całkowicie wymazałem w głowie wszelkie informacje co i jak zdobyłem... A już miałem farmic kredyty zostawiając moje fabryczki na noc z SETA stojąc bezpiecznie w moim sektorze Blue Horizon oczywiście bez żadnej floty, bo najpierw zzzzysk potem sssssstatki, ale cóż... Taki OffTopic, bo mi się spać nie chce, a historia mojej gry sięga jeszcze czasów gdzie nie miałem internetu jakieś hmmm kilka lat już temu, łoj nie wiem dokładnie kiedy ale X3 Reunion miałem z płyty którą pożyczyłem jak byłem u cioci bo tam komputer to już w ogóle nie wiem do czego był używany, ale no był tam jeszcze Another World i jakieś coś, myślę że to było wydanie CDA, tak czy siak dobre 8 lat temu chyba hehe. Dobra koniec tego dobrego Dobranoc ❤️

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

PS. Xenoński Sektor 534 coś takiego za Black Hole Sun chyba albo jeszcze gdzieś wyżej prawy górny róg 😁

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...