Skocz do zawartości

numeric ranks spolszczenie


Adrian_Wir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim ktoś mi coś zarzuci uprzedzę, że mam oryginalną X3TC. Widać to zresztą po moim loginie z forum egosoft 😀 I wiem, że o rzeczy z instrukcji się nie pyta, o instrukcje też nie. Tym razem jednak postanowiłem zrobić wyjątek, wybaczcie.

Zasadniczo po kilku(nastu) dniach odświeżania X3R postanowiłem jeszcze raz podejść do X3TC. Zmiana dysku na SSD chyba sporo dała, bo nie tnie się tak jak kiedyś. Niestety, mamut is dead 🙁

A że leniem nie jestem kilku interesujących mnie skryptów poszukałem. Ściągnąłem co potrzeba i nawet zabrałem się do tłumaczenia. Znaczy się przed chwilą 😀 UTProfit przetłumaczyłem sobie od ręki (wiem, dużo pracy:)). Ale na tym skrypcie się zatrzymałem. Chciałbym, żeby rangi były zgodne z oryginalnymi z gry. Do tego potrzebuje jednej z kilku opcji:

1. polskiej instrukcji (gra ze steama, tam jest angielska) lub

2. informacji jak ze steama wyciągnąć polską instrukcję

3. listę wszystkich rang

4. gotowe spolszczenie jeśli ktoś ma na dysku 😀

5. niby mógłbym dłużej pograć i postarać się wszystkie zdobyć ale sami rozumiecie, że to trochę zajmie i skrypt straci wtedy sens

W zasadzie żeby nie robić roboty już przez kogoś wykonanej, jeśli mielibyście spolszczenie do poniższych skryptów byłbym wdzięczny. Stawiam piwo:) Jeśli nie to z pozostałymi sobie poradzę 😀

Blacklist Manager

MUS - z tych których nazwy były używane na forum

Sector TakeOver 1.57

Universal Banking 5.02

Na razie tyle, z BSE zrezygnowałem na początek. Zobaczymy czy będę na tyle cierpliwy, aby zarabiać bez tego. Resztę skryptów pewnie będę szukał jak już pogram i zobaczę czego brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...