Skocz do zawartości

Pytania i odpowiedzi(broń, towar, statki i uciecha z grania)


40stopni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż to, kombinuj 🙁 możesz piracić, możesz polować na piratów - takim M4 ustrzelisz spokojnie sokoła a za jedną sztukę w średnim stanie dostaniesz ponad 500.000 - ja tak polowałem mając za bazę wypadową fabrykę chipów w Elena's Fortune 😉 stamtąd skok do Split Fire, a jak tam się nic nie działo to dalej do Brennan's Triumph. I tak fruwając upolowałem sobię Novę 😉

A jak wolisz bardziej pokojowe rozwiązania - sprzedaj pogromcę, kup merkurego i lataj z wódą z Herron's Nebula do stacji w tym sektorze i do stacji piratów dwa czy trzy sektory na zachód (nie pamiętam nazwy, przestrzeń boronów 😎). A jak się dorobisz to kupujesz znów pogromcę, merkurego puszczasz jako handlarza i jazda 😎

Kombinuj, kombinuj i jeszcze raz kombinuj 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soull dobrze radzi: kombinuj. To przepiękna gra bo możesz w zasadzie robić co chcesz. Możesz piracić, wykonywać misje, handlować, polować na wrogów, zbierać padlinę (sprzęt i statki), produkować.

Ale przede wszystkim odkrywaj i poznawaj wszechświat - na pewno trafisz na różne okazje do zarobku. I nie zapominaj o ulepszeniach dla siebie i swojej floty. Taki triplex skaner czy zdalny system kupiecki (i wiele innych) są nieodzowne; już nie wspomnę o upgradzie prędkości, sterownośli bądź ładowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam:) kombinuje jak mogę🙁 Jak zwykle mam pytanko. Dostałęm wiadomość że liga zaprasza mnie do wpółpracy i mogę brać misje eskortowe no i fajnie:) biorę misje wydokowuje patrze jaki statek mam ochraniać otwieram mapę potem zakładka statki (oczywiście robię to szybko) i nie ma tam statku którego mam ochraniać. Na początku myślałem że możę już przeskoczył bramę ale nie! Ile razy pojawi mi się taka misja tyle razy nie ma tego statku na mapie. Błąd w grze? Czy ja coś możę źle robie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA!! Przejęte 3 transpotowce i dwa razy po pogromcy:) Całkiem nie źle! (tak mi się wydaje). Tak jak pisaliście 3 razy ac beta i poszedł w wir walki. Fajnie:)🙁 no nic uciekam do roboty trzeba zarbić na lepszy sprzet i lepszą grafikę.

Pozdrowienia z President`s End (spadam na bazę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może trochę leniwy jestem ale uwierzcie że patrzyłem po foarach po tematach i znalazłem że jak mam kupionego handlowaca 3 to już zapominam o nim i tu są moje pytani (może bardzie potwiedzenia potrzebuje):

1. czyli z handlowcem 2 ciagle musze pilnowac pokazywac gdzie kupic gdzie sprzedać?

2. umiem włączyć żeby mi pokazał najlepszą cene zakupu, ale gdzie szukać nalepszej ceny sprzedaży? Musze sam latać do sektorów i patrzeć po stacjach?

ps. info do urzytkownika LeWaR. Chciałem po handlować taki miałem zamysł w grze, ty radziłeś że jak jest brak kasy to zaczynasz od przejmowania paradianskich frachtowców... no i teraz nie mogę się powstrzymać!! Jedyna kasa jaka leci to z ataków na paradian! Nienawidzą mnie jak cholera hehe:) To był zajebisty pomysł!! Teraz jak lecę to pierwsze co patrze czy nie ma frachtowaca:) Super gierka! Dzieki za podpowiedz! Bycie piratem to też dobra zabawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bazę wypadową w president`s end i tam od czasu do czasu latają ci parodyści, jak wcześniej kolega wspomniał obok paranid prime (tam nie zaglądaj jak już zaczniesz ich tłuc hehe cały sektor bedzie miał bzika na punkcie twojej śmierci) tam jest sektor emperor mines i cloudbase south west i właśnie tam zazwyczaj udaje się na łowy. Tylko z tego co widzę co czytam to ty czaisz się na towar chyba? Bo ja to czaję się na statki. Podlatuje blisko siekam całą sieria i przerwa wtedy kapitan mówi że a: albo się nie boji i chce walczyć( co jest totalnym nie porozuminiem) b: dziękuje za ostrzał i katapultuję się ze statku (na to czekam) jednak jak tak sobie powolutku strzelam do niego na poczatku osłony potem blacha i czekam jak już przy koncu nie chce wyskoczyc ze statku to dzwonię do drania i go przepraszam:) zwsze to ta reputacja troche wolniej spada no i puszczam go wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam

dawno już nie marudziłem wiec dziś trochę nadorbię. Wróciłem z pracy i czas tochę poganiać piratów i wreszcie handlowca puścić w świat. No ale nie o tym chiałem pisać.

Zaisntalowałem SalvageClaimSoftware ( jak sobie przypominam to tylko do katalgou t trzeba było wrzucić plik) wszedłem w strowanie ustawiłem przycisk C jako przejmij statek i nic:) cisza nic nie działa. Co źle zrobiłem?

Latam statkiem nova i był "fajt" piratów i troche statków lata super frahtowce itp no i sami wiecei jak to jest do 7 statków wychodzić w kosmos i przejmować😀🤔

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy przypadkiem klawisz "C" niebył już do czegoś wcześniej przypisany ?? naprzykład do komunikacji (chociaż ja tam sie nieznam) co do handlowcy to bopiero z "poleceniami handlowymi MK3" niemusisz się nim zajmować (oczywiście jak odpalisz GO) co do szukania najlepszej oferty sprzedsaży i kupna są odpowiednie upgrady do statku które ci to umożliwiają dostępne i Teladich i maja przypisane inne klawisze jednen chyba F5 a drógi F6 lub jakoś w okolicy 😀

Do polowania na Paranidzkie Frachtowce to zawsze zasadzałem sie w Split Fire. Sektor Piracki więc nikt się ciebie nie czepia no z wyjątiem Piratów 🤔 ale na nich też polowałem wieć tylko Reaver mógł mnie zniechęcić do zabawy w Split Fire. z Czasem przy pomocy skryptu Sectro takeOver przejmowałem ten sektor i stanowił on bazę do dalszej ekspansji ale to juz historia na inny czas. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...