Skocz do zawartości

Drugi streaming - 27 września


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Wednesday, Sept. 27th 20:00 CEST (EU), 19:00 BST (UK), 14:00 EDT, 11:00 PDT!

This will be our second presentation of X4:Foundations. You can ask questions and watch our latest developments! Subscribe to our official Twitch channel now: https://www.twitch.tv/egosoftofficial

https://www.facebook.com/events/1643908872308166/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma w tym nic dziwnego i jak patrzę na pęczniejące wątki na forum ego to tylko się cieszyć. Jest grupa ludzi (nie olbrzymia, ale tez niemała, po prostu rynkowa nisza), której iXy bardzo podeszły i grupa ta będzie bardzo lojalnym klientem....o ile dostanie to co chce - mniej więcej, bo wszystkiego się nie da pogodzić. Że tak jest najlepiej świadczy los X Rebirth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podoba mi się to co i jak teraz robią grę. Wszystkie te pokazy tego co mają, tłumaczenie tego dlaczego i jak, Q&A. Jestem pod wrażeniem i mam ogromną nadzieję, że będą to kontynuować i X4 będzie naprawdę świetną grą. Więcej ekonomii, więcej zarządzania flotą, większy i bardziej żyjący świat. Chyba mnie kupili, ale na preorder chyba się jeszcze nie skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 9.10.2017 o 21:05, Moskit napisał:

Ja nie polecam pre-orderowania niczego, bo to tylko zachęca wydawców/deweloperów do robienia fuszerki albo graczom pod górkę. Poczekam do premiery.

Chociaż pewno znając życie, to wyżebrzę kodzik do nagrań. 😛

Wyżebraj tak że 2 i zrób niby konkurs, który wygram 😘

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...