Skocz do zawartości

- - - - -

Witam

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xor

Ziobro

• Użytkownicy
  • 0 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 16 luty 2017 - 19:31

Witam wszystkich!

Kiedyś miałem płytkę z X3 Reunion, lecz nie wiem gdzie mi ją wiatr posiał, czy kumplowi dałem/wywaliłem... kij wie.
W każdym razie obecnie gram sobie w X-Tension zakupioną niedawno poprzez platformę Steam, jest to aktualnie jedyna gra z świata "iksów" którą posiadam i jakoś bardziej mi się podoba niż X3 R, nie wiedzieć dlaczego ;)

Grywa ktoś czasem w to czy jestem archeologiem? ;)

Pozdrawiam !

#2 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 196 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 luty 2017 - 20:23

Witamy na tym pradawnym forum!
Obyś został na dłużej z nami i pomagał tchnąć nowe życie tutaj :P

Całkiem niedawno, bo może z 2 miesiące temu zacząłem odświeżać stare X'y, dzięki temu cudeńku w moich brudnych łapskach:
Spoiler

I powoli będę w sumie zabierał się za Tension, a dzięki Twojemu postowi chyba jeszcze szybciej niż planowałem :D.

#3 Xor

Ziobro

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 16 luty 2017 - 20:26

Na początku chciałem w BTF, ale pomyślałem, kule ! W 1 statku nie wysiedzę, wolę X-T xd

#4 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 196 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 luty 2017 - 20:29

Tak to prawda :D Dlatego z BTF nigdy specjalnie nie mogłem dłużej posiedzieć, bo jednak po doświadczeniach z późniejszych X'ów także zaczęło mnie to już nudzić, a do tego doszła rozgrywka, która jakoś specjalnie też mnie do siebie nie przyciągnęła, aczkolwiek sentyment pozostał i chociażby na trochę raz na ruski rok ten artefakt odpalę :P

#5 Xor

Ziobro

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 16 luty 2017 - 20:39

Zastanawiam się nad zakupem X2, ale to daleka przyszłość, co do X3 to jak pisałem, mało mnie wciągnął, nie wiem dlaczego, może opcji za dużo itd? Cóż, zobaczymy z biegiem czasu ;)

#6 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 196 postów
  • LokalizacjaPiła

Napisano 16 luty 2017 - 20:43

Według mnie powinieneś dać trochę czasu X3:TC. Jak dla mnie Reunion tak właściwie nie jest niczym ciekawym , natomiast TC moim zdaniem jest najlepszą pozycją w gronie X'ów. Może to przez sentyment, bo jednak to dzięki tej części odkryłem X'y, a może faktycznie jest tak jak piszę i TC jest najbardziej udanym dzieckiem.

#7 Xor

Ziobro

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 16 luty 2017 - 20:45

Zobaczymy, na razie w klimat wejdę, potem X2, co do trójki będę musiał pomyśleć, bo przyznam że nie bawi mnie instalacja skryptów także mam nadzieję że niemodowany produkt mnie zadowoli, chociaż brak kokpitu chyba będę musiał wyeliminować ;)

#8 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 196 postów
  • LokalizacjaPiła

Napisano 16 luty 2017 - 20:54

W TC grałem głównie bez skryptów, bo tak jak pisałem nigdy wcześniej nie miałem styczności z tą serią, a pojęcia skryptów do X3 czy tego forum przez bardzoooo długi okres czasu były mi nieznane. Czysta gra jest sama w sobie warta uwagi, wiadomo. Tak naprawdę nawet gdy już obeznałem się z tabu skryptów itp. to jedyny jakiego używałem był na napęd skokowy, który pozwalał skakać w wybrane miejsce sektora, a nie poprzez bramy skokowe. Po wielu setkach godzin, nie mając już za bardzo co robić w grze, postanowiłem zainstalować większą modyfikację Xtended Terran Conflict (XTC), która w sumie pozwoliła mi na dalszą zabawę praktycznie od nowa, dodając nowe statki, uzbrojenie, sektory itp.

#9 Xor

Ziobro

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 16 luty 2017 - 20:55

Zobaczymy, może kiedyś się skuszę po ograniu dwójki, Tylko zanim wybiorę się na elektroniczne steamowskie zakupy, poczekam na wypłatę ;D Minus taki, zaraz jej nie będzie (kasiora ulotna jest... :)

#10 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 196 postów
  • LokalizacjaPiła

Napisano 16 luty 2017 - 20:58

Więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Tobie wytrwałości i pełnego korzystania z zasobów XuDB :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych