Skocz do zawartości

Uzbrojenie skirona


Marcim1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli był podobny temat bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie go 😛

Jak w temacie jak uzbroić Skirona by po dwóch salwach nie brakło energii?

Chcę w l i p wieżyczce dać coś na myśliwce z poleceniem atakuj myśliwce, na tylną coś do obrony antyrakietowej i z takim też poleceniem a na przód coś mocniejszego na M6 i/lub M7. Co polecacie tak by generator nie siadł po 30 sekundach. Gram w czystą grę, bez skryptów i kodów. Pomóżcie plose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa, sprawdzasz jakie uzbrojenie można zainstalować na statku, kupujesz pełny zakres uzbrojenia i każde testujesz gdzieś w ustronnym miejscu.

Na rakiety najlepsze jest mało zużywające energii, za to szybkie uzbrojenie.

Na myśliwce natomiast coś ze średniej półki.

Inna sprawa, że mało energochlonne uzbrojenie może być mało skuteczne na średnie i duże statki. Lepiej popracuj nad taktyką walki przy tym uzbrojeniu, które masz. Czyli szybki atak, ucieczka z unikali i czasem na ładowanie broni i znów atak.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W vanilla na m6 zwykle używałem 4x CIG + 4x HEPT w głównej baterii i PRG albo EBC w wieżyczkach. Wieżyczki z rozkazami albo atakuj mój cel albo obrona przeciwrakietowa, w zależności od tego którą półsferę obejmowały ogniem.

CIG- generator impulsów wstrząsowych, HEPT- wysokoenergetyczny miotacz plazmy, a pozostałych polskich nazw nie pamiętam. PRG- szybkostrzelna broń argonów zwykle używana na M3, EBC- szybkostrzelna broń teladi (używa amunicji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Skironie zwyczajowo montuję 8x HEPT z przodu i te niebieskie laserki (particle accelerator/akcelerator cząstek) w wieżyczkach + rozkaz "atakuj mój cel".

Moja taktyka to zmiękczyć salwą z głównego uzbrojenia i piłować wieżyczkami podczas gdy robię nawrót na cel... jeśli jest jeszcze na co nawracać 😉

Lepiej zamiast optymalizować uzbrojenie nauczyć się oceniać kiedy ma się największą szanse na trafienie, ile trzeba władować w przeciwnika aby osiągnąć pożądany efekt i nie prażyć do celów na krawędzi zasięgu o których wiemy że wytrzymają dość trafień aby się uchylić. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wymieniłeś chyba jednego z liderów czyli Hyperiona (patrz na osiągi, zwłaszcza ładownie), który dodatkowo posiada hangar. Trzeba go zdobyć, bo nie jest na sprzedaż, a więc trzeba go zdobyć.

Jeżeli szukasz prędkości to do zastanowienia się jest także Springblossom z Aldrin. Najszybszy M6 ze wszystkich, dodatkowo części myśliwców, wada to uzbrojenie i osłony tylko 3x200.

Vidar i Skiron też są mocne, Osobiście do piątki dałbym jeszcze Prototyp Ciężkiego Centaura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...