Skocz do zawartości

- - - - -

Everspace

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 21 styczeń 2017 - 22:19

Generalnie to gra akcji osadzona w kosmosie. Sporo walki, ponoć niezła eksploracja, zbieractwo oraz crafting. Z tego co czytałem to mnogość i typy broni i rakiet przypominają pod pewnym wzgledem naszego X'a, ale nie tylko. Te kokpity, smugi ciągnące sie za statkami, tryby celowania oraz bramy skokowe i sektory przypominające pewne lokacje w Rebirthu czy modzie XRM. Ktoś ma? Grał? Słyszał?

http://store.steampo...com/app/396750/

#2 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 201 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 22 styczeń 2017 - 03:07

Ja słyszałem tylko że po zgonie twoje zapisy gry są usuwane, zmuszając ciebie do kolejnego podejścia, zaś każda rozgrywka ma wygenerowaną na nowo galaktykę. To mnie odstraszyło od tego tytułu ;)

#3 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 12:05

No właśnie wygląda ładnie, ale...
Z tego co o tym poczytałem to taki rogue. Im dalej tym ciężej, a różnorodność przeciwników i sprzętu jeszcze nie powala. Po śmierci traci się wszystko po za jakąś tam walutą na permamentne perki.

W sumie to w X-ach po śmierci też jest game over, ale nie kasują ci save a i możliwości jest nieskończenie więcej :P Z X-R zgadza się nawet to, że ma się jeden statek, który się wyposaża "dowolnie" :D

Może taniej, może jak będzie bardziej rozbudowane.

#4 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1438 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 22 styczeń 2017 - 12:33

Wyświetl postUżytkownik Peroox dnia 22 styczeń 2017 - 12:05 napisał

.
Z tego co o tym poczytałem to taki rogue. Im dalej tym ciężej, a różnorodność przeciwników i sprzętu jeszcze nie powala. Po śmierci traci się wszystko po za jakąś tam walutą na permamentne perki.

Dokładnie. To 3D roguelike w kosmosie. Zerkałem na rozgrywkę na streamach i wszystko fajnie, tylko trzeba lubić ten typ gry ;) Od strony technicznej ogólnie ludziom działało w miarę stabilnie, ale zdarzały się crashe.

#5 gamelords391(Gość)

• Goście

Napisano 07 maj 2017 - 21:35

Ciekawi mnie jakie wymagania ma ta giera, bo zainstalowałem i niestety dosyć często mam przycinki/crashe ;/

#6 Strike2017(Gość)

• Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 11:52

Masz tutaj wymagania do tej gierki:

Minimalne wymagania:

System operacyjny: Windows 7
Procesor: Intel CPU Core i3
Pamięć: 4 GB
Karta Graficzna: Nvidia GTX 480 / AMD Radeon HD 5870
Dysk Twardy: 8 GB

Wymagania zalecane:

System operacyjny: Windows 8.1