Skocz do zawartości

Plan na nową grę!


Vrozaksen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, grałem baaaardzo długi w X3 od Reunion aż do AP i już nie wiem co robić, bo chciał bym zacząć od nowa tylko nie mam pomysłu jaki profil wybrać, co rozplanować, jakie skrypty lub mody wybrać? Chciał bym usłyszeć kilka ciekawych sugestii żeby gra nie zmęczyła po tygodniu 😀

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XRM niestety się nudzi się, a w dłuższym biegu na wierzch wychodzą irytujące rozwiązania mocno bazujące na standardowych skryptach. Ileż można patrzeć jak w jakimś sektorze cały czas spawnują się z Xenoni niczym z kapelusza, i nie da się ich w żaden sposób zatrzymać. Nie mówiąc już o tej durnej wojnie Terran, ale na szczęście jest plugin ją wyłączający. Absolutny brak logiki, wyczyścisz sektor i spokój. Robisz skok do innego, a tam gdzie byłeś znów bezmyślna i nic nie znacząca zadyma. Meh...

Polecam LU. Lista kompatybilnych skryptów tutaj http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=380168 z resztą wcale nie są potrzebne, bo mod jest kompletny. Spawn statków wroga oparty na zasobach i ekonomii to wystarczający argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej odejść od stałych schematów. Nie wiem jak zwykle wyglądają Twoje gry, ale mogę podrzucić kilka myków z których sam korzystam:

- korzystać tylko ze statków jednej z ras, zainstalować skrypt wywołujący wojny między NPC i walczyć z wrogami 'swojej' rasy

- być jak najbardziej niezależnym, przejąć kilka sektorów (do tego fajny jest skrypt "Lost Colony") i tam budować od podstaw swoje imperium, nie kupować statków od NPC (poza tymi z drugiej ręki), postawić jak najszybciej własną stocznię albo HQ i produkować swoje statki, a w fabrykach wyposażenie dla nich

- obrać sobie jakiś konkretny cel- np. zdobycie planów wszystkich statków występujących w grze

- grać jako pirat, przyjazne stosunki utrzymywać tylko z Teladi, pozostałe statki i wyposażenie zdobywać walką albo produkować we własnych stoczniach i fabrykach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jednak zagrałem w LU, mam pół po polsku i pół po angielsku ale to żaden problem

Skrypty jakich używam:

Mayhem - Satellites Monitoring - EasyConnect - Toolkit - ADS (Joubarbian Edition) - Bounty Board - Internal Distribution Network

No i jest cudownie, nie za łatwo nie za trudno, statki można pozyskać albo znajdując porzucone, albo wyciągając plan z latających, aczkolwiek nie śpieszy mi się na zbijanie osłon w M7 żeby użyć Data Scannera bo skończy się spadkiem reputacji lub zgonem 😁

Ps. Mam problem, a mianowicie w głośnikach słychać straszny szum, próbowałem reinstall, próbowałem na czystym LU, na LU z soundtrackiem i nic nie pomaga

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...