Skocz do zawartości

- - - - -

Jak wyglada Rebirth na dzień dzisiejszy?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szynszyl

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisano 11 luty 2016 - 23:47

Witam
Minęło już sporo czasu od wydania 4 części X-a i zastanawiam się jak wygląda ta produkcja pod względem bugów i ogólnie rozumianego gameplaya na dzień dzisiejszy. Czy nadal jest tak źle jak jeszcze nie dawno? Ogólnie wacham się miedzy najnowszym Elite który jak pamiętam jest podobny do serii X a właśnie Rebirthem.

• Goście

Napisano 15 luty 2016 - 14:55

Wygląda... dobrze. Zacząłem swoją przygodę z X:Rebirth parę dni temu. Jest to ładna gra, ze świetną muzyką, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby po graniu wieczorem i zaśnieciu mieć sen w którym dalej poruszam się po świecie gry. Ale to też chyba kwestia sprzętu. Przy 27 calowym monitorze i jako taką kartą graficzną jest co podziwiać. Nie korzystam z samouczków, dobrze mi się odkrywa świat samemu, nawet jeśli ma to oznaczać spadek reputacji próbując ogarnąć klawiszologię. Gram na padzie z Xboxa360, i cieszę się że gra została dobrze zoptymalizowana pod kontroler. Nie wiem do czego się póki co przyczepić. Pomysł z autostradami jest fajny, nie wpadłbym na lepszy... Jest to moim zdaniem świetna gra; lubię strategie, oraz gry które mają w sobie to "coś",klimatyczne.

#3 saradeus

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 89 postów
  • Rasa: Split
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 19 luty 2016 - 23:18

Witam po długiej nieobecności .Gram w Betę 4.00 od 2 tygodni. Nie mogę wyjść z podziwu , nie mogę odejść od komputera. Szkoda tylko że lata minęły zanim doprowadzono ten produkt do takiego stanu - tak powinna wyglądać gra na premierze. Pewnie że do czegoś tam można się przyczepić ale to szczegóły , ogólnie gra wymiata jak dla mnie .

#4 Gandalf

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 20:24

szkoda , że nie ma polskiej wersji, nie mówię o dialogach ale w napisach przynajmniej mogło by być. Jak ktoś ma spolszczenie to prosiłbym o info.

#5 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 18 listopad 2016 - 00:12

Gdyby tłumaczenie powstało, info o tym byłoby tu.

W sumie to ja mam, jakieś 50-60℅,

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

#6 MMAciek(Gość)

• Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 16:17

Yacek a zamierzasz je dokończyć?

#7 kammeleon

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaKielce