Skocz do zawartości

Maximum Life Mod Mix


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ukazał się "mix: modów dodających więcej akcji i wydarzań do świata gry. Jest to kombinacja rożnych skryptów. Ciężkie dla procesora i w fazie testowej, ale być może komuś przypasuje.

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=386518&sid=64530af2a95a2739f3380330a1dc184a

Cytat

Maximum Life Mod Mix is compilation of lots of scripts and mods that light up the X-universe for sure. It's based on XRM with a host of other scripts added. In addition to Artificial Life plugins like LIFE and Pirate Guild, all the scripts of the bonus pack (the newest unsigned versions of them) are included as well.

List of mods and scripts included:

XRM by Paul Wheeler

The updated Albion Prelude Bonuspack (credits in the link)

Military Base Response Revamp by ThisIsHarsh

LIFE by Shush

XRM version of Phanon Corporation by Litcube and Teleth

Improved Kha'ak 2 by 7ate9tin11s

Pirate Guild by Serial Kicked

Yaki Armada 2 By Serial Kicked

Anarkis Defense System by Serial Kicked

CODEA by Lucike

Immersive Environments by connary

IEX by Moonrat

Lost Colony Expansion by vukica

Marine Repairs and Training by DrBullwinkle

MARS by Gazz

Extended Communication System by Serial Kicked

JSON Parser by ThisIsHarsh

Community Plugin Configuration by Cycrow

The Galactic News System by The X-Tended Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2016 o 19:18, Adrian327d napisał:

Mod dla TC czy AP? Jakie pliki językowe?

Wystukane z

OnePlus One

Dla AP, o czym świadczy nazwa w drugim linku (czytanie że zrozumieniem się kłania).

Ponieważ wszystko to zestaw skryptów, to pliki językowe takie same jak dla tych skryptów. A wszystkie te skrypty maja swoje tłumaczenia, nie koniecznie aktualne. Pozostaje tylko skrypt LIFE i ta aktualizacją BP dla AP. Trudno powiedzieć jak wvich przypadku z tłumaczeniem.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LIFE to ogólnie zainstalowałem w formie pojedynczego skryptu i niby dało by się to przetłumaczyć ale 2000 wiadomości około to trochę roboty 😉 a tak czy siak jak lecimy w kosmosie to w zasięgu bodajże 10km słyszymy inne statki co jest bardzo no moim zdaniem PIĘKNE!

Dlaczego? Lecimy w kosmosie i nagle słyszymy smutnego Splita który mówi że ktoś go namierzył (nie dziwne skoro leci borońskim sektorem i akurat miał pecha, że uzywam skryptu wojny Arg-Bor vs Par-Split)

Oczywiście audio po angielsku, a kwestie mówione w formie wiadomości na dolnym pasku są po polsku 😀

Co do tego żebym czytał ze zrozumieniem to po prostu wolę się upewnić by nie reinstalować gry (brak większości skryptów na dysku poza folderem gry), mało tego mam pozostałości po MSP (statki w formie niewidzialnych elementów że statystykami z MSP) ale nie wiem jak ich się pozbyć 😀

Wystukane z

OnePlus One

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2016 o 22:34, Adrian327d napisał:

...mało tego mam pozostałości po MSP (statki w formie niewidzialnych elementów że statystykami z MSP) ale nie wiem jak ich się pozbyć 😀

Zacząć nową grę. Po każdej zmianie moda lub od instalowania używanego moda należy rozpocząć nową grę. Granie na starych sav prowadzi do komplikacji, gdzie latające niewidzialne statki to najmniejszy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...