Skocz do zawartości

Rebirth 4.0 + Home of Light


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Egosoft zapowiedział nadchodzący dodatek "Home of Light" oraz patch 4.0. Dodatek Home Of Light będzie płatny. Będzie to drugi po Teladi Outpost dodatek dla Rebirtha

Cytat

http://www.egosoft.com/news/current_pl.php

Today EGOSOFT announces the new expansion "Home of Light" as well as update 4.0 for X Rebirth, both to be released in February 2016!

Home of Light (HoL) is an exciting expansion of the X Rebirth universe and makes the best use of the many new features of X Rebirth 4.0:

• (HoL) Much larger universe: The Home of Light expansion will bring three entire new systems, including the central Home of Light, known from the X3 games, with a massive new economy.

• (HoL and 4.0) Bulletin Board System (BBS): The new BBS system collects all currently available missions in space for an easier overview.

• (4.0) Trade improvements: Graphs showing market developments over time, a best deal finder and many UI improvements to make trading easier.

• (4.0) New engine technology: Extend your ship with a Jump Drive and other new technology to travel through the universe quicker than ever.

• (HoL) Trade stations: A new station type allows you to stock large amounts of any wares you like. Buy up goods when they're cheap and sell when the price is high, or when your competitors' stations mysteriously explode.

• (4.0) Customizable weapon upgrades: Craft weapon modifications to improve your favorite weapons.

• (HoL and 4.0) New enemies, new weapons, new missions, new and mysterious phenomena.

• (HoL and 4.0) Many new secrets to explore in the outskirts of the ever-growing X universe.

The Home of Light expansion can be pre-ordered NOW at a 20% discount for just 7.99 € on Steam.

X Rebirth Update 4.0 will be released for free.

Coming in early 2016 will be the new X Rebirth complete package, including The Teladi Outpost and Home of Light for just 49.99 €. Available on Steam, GOG, or directly from egosoft.com.

http://store.steampowered.com/app/415800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Home of Light będzie tylko w wersji cyfrowej czy będzie można go też nabyć na nośniku DVD tak jak To było z AP ?. A czy Rebirth działa na 32 bit systemie ? nie pytam o to o oficjalnie na pudełku widnieje ale o stan faktyczny czasem jest tak ze czegoś nie piszą

a gra działa na sprzęcie który jest poniżej min wymagań .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2016 o 07:13, HYZIO napisał:

Home of Light będzie tylko w wersji cyfrowej czy będzie można go też nabyć na nośniku DVD tak jak To było z AP ?. A czy Rebirth działa na 32 bit systemie ? nie pytam o to o oficjalnie na pudełku widnieje ale o stan faktyczny czasem jest tak ze czegoś nie piszą

a gra działa na sprzęcie który jest poniżej min wymagań .

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=384852

Available on Steam, GOG, or directly from egosoft.com

http://store.steampowered.com/app/415800

Co do 32 bit...

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/x-rebirth/11775/?p=a

http://steamcommunity.com/app/2870/discussions/0/648811852364818234/

Egosoft 2.20 Patch Notes:

We are now sufficiently confident about the 64-bit version of the game to make this the default. Both 64-bit and 32-bit versions now include this information in the game's start menu. If you encounter serious problems with 64-bit and would like to try reverting to 32-bit then you can subscribe to the 32-bit "beta" using the Steam client. To start using the 32-bit version, right-click X Rebirth in the Steam client, select Properties and go to the Betas tab then select release_32 from the dropdown list. If you are running a 32-bit version of Windows you will automatically receive the 32-bit version of the game, though such Windows versions remain unsupported.

Egosoft 3.5 Patch Notes

There is no 32-bit version for 3.xx. Please note that The Teladi Outpost DLC is not compatible with the final 32-bit release, 2.51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak tam, ktoś już gra, bo widzę że koledzy zakupili wcześniej. Ja właśnie kupiłem podstawkę X Rebirtha i mam jakieś mieszane uczucia czy grać 😉 ( w sumie to kupiłem bardziej żeby wesprzeć Egosoft hehe , bo na razie i tak wolę grać w Albion prelude). Czy z home of light jest może jakaś wyższa wydajność, sprzęt mam już trochę wiekowy, i jakoś wydajność postawki XR mnie nie zadowala, na medium jaszcze do przyjęcia. No i dwa DLC to już 14 $ 😉 podstawkę udało mi się znaleźć za 6,5 😉 Drugie pytanie czy jest jakaś możliwość wyłączenia widoku z pulpitem w statku ? wolę taki jak w x3 tylko z celownikiem, radarem itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie jest tak źle trzeba było tylko ręcznie powybierać opcje graficzne, i proponuje nie robić tego na animacji w menu, nie ma tam wszystkich efektów, lepiej zrobić to odpalając grę i wybraniu jakiejś uczęszczanej lokacji.

Pytanie czy po instalacji Home of light, mogę zacząć grę ze starego "Campaign" czy będą tam dostępne elementy wprowadzone w HoL czy trzeba z nowych startów "Home of Light" lub "Verge Explore"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gra ktoś coś w Rebirth ? Ostatnio miałem trochę czasu i wreszcie na spokojnie odpaliłem grę. Zacząłem od kampanii i to był dobry wybór, bo dosyć fajnie wprowadza w świat i w podstawy gry.

Sama fabuła nie porywa, drętwe dialogi, niektóre misje dosyć upierdliwe. Jeśli kogoś zaczyna męczyć to najlepiej przerwać i zacząć sobie grę na 'normalnym' profilu (ja tak zrobiłem mniej więcej w połowie kampanii, po misjach z dronami hakerskimi). Jednak początkowe misje fabuły jako tutorial są OK i polecam jak najbardziej takie podejście jeśli też zaczynacie przygodę z tą grą.

Po tym jak złapałem podstawy i klimat gra się naprawdę fajnie, a dzięki modom można poprawić najbardziej upierdliwe elementy. Nawet brak możliwości zmiany statku nie boli aż tak bardzo jak się tego spodziewałem. Wczoraj przejąłem swój pierwszy statek abordażem, bardzo fajnie to rozwiązali, a mody podobno jeszcze usprawniają cały proces (będę je dopiero testował).

Mody których używam (może się komuś przyda):

AutoTrain

Better Highway Visuals (AKA LordJack's Highway System)

Better Loot Magnet

Capital Ship Bridge

Copilot Convo v1.6 (XR 4.0)

CSI: Squad Repair

Extra Surplus Info

Fly-by InfoScan

Fly-by Repair

Format Thousands

Galaxy Station Range v1.4 (for XR v4.00+)

Green Mouse Cursors

Inventory Crafts Items Marked

Miscellaneous Combat Tweaks

More Crew

No Music In Highways

NPCs Gain XP

Safer Trading

Ship Classification Names v2

Show Skills

Station Announcements

Sucellus IHC Fix

TAF!

Xenon Hunt 3 (X:RB Version 4.00 +)

Yet Another Trader v2.03c (XR 4.00)

Yorrick's Yisha

Ogólnie jeśli ktoś się waha czy wstrzymuje z rozpoczęciem/powrotem do gry- polecam. Gra w wersji 4.0 oferuje sporo zawartości, a najbardziej denerwujące elementy zostały poprawione. Zostało jeszcze kilka bolączek, ale jak już pisałem, gra się naprawdę przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...