Skocz do zawartości

Pobożny Paranidianin


emilow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego zaproszenia? Grałem wcześniej w AP i dopiero niedawno zacząłem od nowa, gdzie miałem do wyboru różne scenariusze i wybrałem "pobożego paradnianina"

Pograłem na tym scenariuszu gdzie reputacja u Paranidian mi już nie rośie i natomiast dostałem mozliwość uczestniczenia w wojnie po stronie Argonów. Co z misjami od Paranidian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, drobną pomyłka, w TC na profilu "Zatruty Paranidianin" była mini fabuła zatrutego. Możecie o niej przeczytać w tym temacie: http://xudb.pl/topic/1187-faq-misji-fabuly-x3tc/

W AP nie ma czegoś takiego. Główną fabułę Argonow rozpoczynamy od razu po rozpoczęciu nowej gry na profilu Argon Peacekeeper. Na pozostałych profilach ras wspólnoty fabuła ta jest dostępna po osiągnięciu odpowiednio wysokiej reputacji u Argonow i odpowiedniej rangi bojowej lub handlowej w przypadku Teladian.

Pozostałe fabuły dodane kolejnymi patchami (można o nich dowiedzieć się nieco w tym temacie: http://xudb.pl/topic/2326-patche-dla-ap/ ) dostępne są po zakończeniu głównej fabuły Argonow.

Inaczej jest w przypadku opcji startowej Terran Commander, tu mamy dostęp do wojny argonsko-terranskiej od razu tak jak na profilu Argon Peacekeeper, ale nie mamy głównej fabuły. Patche dodały mini fabułę "Luźne zakończenie" która jest terranskim odpowiednikiem mini fabuł dostępnych na pozostałych profilach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2015 o 21:09, emilow napisał:

Ja wszystko fersztejen 😀, tylko dalej nie wiem jak kontynuować scenariusz "Pobożny Paranidianin"

Jaki scenariusz Pobożny Paranidianin? Nie ma czegoś takiego. Pobożny Paranidianin to tylko opcja startowa. Wybór opcji startowej określa głównie rasę naszego bohatera, początkowa reputację u ras, ilość kredytów na start i statek, którym zaczynamy. O dostępnych fabuła w opcjach startowych pisałem poprzednio. Dostałeś zaproszenie do głównej fabuły AP, pozostałe odblokują się jak ją skonczysz. Czego ty jeszcze chcesz?

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że zakręciłem sie.

Rozumiem, że Pobożny Parad... to inna opcja startowa tej samej fabuły. Czyli mogę się opowiedzieć po którejś ze stron wojny terrańsko-argońskiej.

A ten opis "bądziesz zaskoczony" to zapewne statek handlowy na starcie.

Mam pytanie :

W poprzedniej grze gdzie starrtowałem jako aragon peacekeeper latam ciągle od sektora do sektora gdzie mam wspomagać bitwy ale nie angażuję zbytnio ze względu na małe szanse wygrania.

I tak ciągle od sektora do sektora. Co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tylko zechcesz. X3 to jeden wielki sandbox z opcjonalnymi fabułami, które można skończyć albo odpuścić zupełnie i robić co tylko dusza zapragnie. Możesz zarabiać na misjach, handlu, górnictwie albo przejmując statki. Możesz tępić piratów, kha'ak, xenonów albo rozpocząć własną 'wojnę' z innymi rasami. Możesz sam zostać piratem i polować na transportowce przewożące cenniejsze ładunki. Nie ma tej jednej słusznej drogi, wszystko zależy od tego jak sam chcesz poprowadzić grę. Profile startowe to tylko w pewnym stopniu ułatwiają, ale nie ograniczają gry w żaden sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2015 o 13:59, emilow napisał:

Wygląda na to, że zakręciłem sie.

Rozumiem, że Pobożny Parad... to inna opcja startowa tej samej fabuły. Czyli mogę się opowiedzieć po którejś ze stron wojny terrańsko-argońskiej.

Nie. Przeczytaj co napisałem poprzednio. Po stronie Terran będziesz mógł walczyć tylko na profilu Terran Commander. Chodzi o zadania wojenne od terran. Bo oczywiście reputacje u terran możesz na każdym profilu podnieść. Na wszystkich innych profilach masz dostęp do fabuły Argonow i walk w wojnie po stronie Argonow.

W dniu 10.09.2015 o 13:59, emilow napisał:

A ten opis "bądziesz zaskoczony" to zapewne statek handlowy na starcie.

To tylko opis, coś musieli napisać.

W dniu 10.09.2015 o 13:59, emilow napisał:

W poprzedniej grze gdzie starrtowałem jako aragon peacekeeper latam ciągle od sektora do sektora gdzie mam wspomagać bitwy ale nie angażuję zbytnio ze względu na małe szanse wygrania.

I tak ciągle od sektora do sektora. Co dalej?

To tylko zadania wojenne, możesz informacje o nich wyłączyć, jeden z patchy dodał taka opcję. Czasem działa to, czasem nie.

Zadania wojenne to nie fabuła, choć ta zaczyna się od takich zadań. To czy bierzesz udział w działaniach wojennych, w grze czy tez w fabule, nie ma znaczenia.

Ja nic nie robile!m, a fabuła poszła dalej, potem zadania wojenne całkiem olalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...