Skocz do zawartości

Spolszczenie Litcube's Universe (W Trakcie)


Vrozaksen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś postanowiłem pobrać sobie Litcube's Universe, po zainstalowaniu odnalazłem wszystkie pliki xml które mają zakończenie 44 a brakuje ich odpowiedników 48, czyli pliki językowe LU.

Zabrałem się trochę za nie ale niestety mój angielski jest na dość niskim poziomie i potrafię poprawnie przetłumaczyć tylko proste zdania.

Jeśli ktoś by chciał pomóc to proszę o kontakt.

Czy spolszczenia mogą zawierać polskie znaki?

Status plików 44 ==> 48

8311-L04X - 100% - Asteroid Destruct Debris

8378-L04X - 100% - UI Color - TrixX Malachite

8379-L04X - 98% - Menedżer Startu i Ustawienia - Xentic (ja) - Nie tłumaczyłem ustawień pada Xbox

8380-L04X - 0% - Konsola Poleceń - pshemozz

8383-L04X - 3% - Serce Moda - 2200 linijek

8384-L04X - 100% - Korporacja Phanon - Yacek

8385-L04X - 100% - Revelation - Yacek

8386-L04X - 100% - Broadcomp. objects

Wystukane z

OnePlus One

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co - jestem chętny, aczkolwiek przez mój brak czasu może to sporo potrwać.Mogę machnąć to, czego jestem pewny, zostawiając to, czego nie będę z powodu braku wiedzy o kontekście (bo sam jeszcze AP a tym bardziej LU nie mam).

Konsolę poleceń na przykład dla próby mógłbym przygarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Co do spolszczenia to wystarczy spolszczenie do skryptów Revelations, Phanom Corporations, bo tłumaczenie wszystkich poleceń statku itd jest bez sensu, a ja sam nie wiem jak je wyciągnąć na przykład z XRM, jest jeszcze plik tekstowy z samego Litcube ale 3000 znaków ponad jest nie dla jednej osoby

Wystukane z

OnePlus One

PS. Te spolszczenia są na mamucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...