Skocz do zawartości

Steam a AP


chak510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ,że na tym forum nie było mnie baaaardzooo dłuuuuugggoooo 😁 pojawiły się u mnie pewne problemy :/

Zamierzam (w tej właśnie chwili ) zakupić tą grę ... Ale wróć ! Nie kupisz tej gry ! Czemu ? Bo TC nie masz ! Jak to (ulubione wasze przekleństwo) nie mam !? jest zainstalowane ! No ale nie masz i nie kupisz koniec kropka !

Mam nadzieję ,że dostatecznie wyjaśniłem mój problem .

( TC posiadam , lecz nie została zakupiona przez steam tylko normalnie daaaawno temu 😁 )

Edit.1

Przepraszam ,ale problem rozwiązałem (sprzedałem tam jeden itemek z cs:go i kupiłem war packa 😁 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że komuś udało się uzyskać ten kod pisząc do polskiego wydawcy (Cenege?).

Tak czy siak dobry zakup, wart dużo więcej niż tej 7 euro 😀 Dzięki modowi dodającemu fabuły znane z TC w AP praktycznie nic nie tracisz, a zyskujesz dostęp do większej ilości modów, ulepszony interfejs i walki OOS i sporo innych mniejszych usprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPC nie ma w. .ZIP.

Z tego co pamiętam, bo PM nie używamy, jest w nim opcja do zaznaczenia w jaką grę gramy (TC/AP), wskazując katalog z AP należy podać katalog główny gry, bo tam jest plik exe AP.

Jeśli to nie pomoże, to zawsze możesz wypakowac pliki skryptu przy pomocy PM (package Explorer) i ręcznie zainstalować (przekopiowac) je do odpowiednich katalogów.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2015 o 13:17, Yacek napisał:

Z tymi modami, to raczej nas odwrót. Tylko XRM ma wersje dla AP. XTC ma nie autoryzowaną wersję pod AP, a pozostałe duże mody były tworzone dla TC i tak pozostało.

Chodziło mi o te nowsze, tworzone wyłącznie pod AP lub oferujące z nim więcej funkcji, np LU czy XRM. XTC zawsze można zainstalować na TC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2015 o 20:05, chak510 napisał:

No wydaję się ,że działa , ale po kliknięciu F12 nic si nie dzieje (oprócz screena )

Jeśli dobrze wpisałeś "Magiczne imię" masz dostęp do edytora w menu na pasku bocznym. Zobacz do ustawień jaką operacje masz przypisaną dla klawisza F12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...