Skocz do zawartości

Kupno nowego monitora...


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra kosmici i ludziska. 🤔 Mam już wybrany (chyba) konkretny model monitora jaki zakupię i dzisiaj powinienem podjąć decyzję czy go brać czy nie. Jest to LG W2252TQ-PF 22'... Tylko dzisiaj zauważyłem pewien mankament, że ów model nie ma hdmi co na przyszłość trochę cienko dla mnie rokuje... :/ Ale z reszty cech monitora jestem zadowolony. Macie może lepsze pomysły na rozdysponowanie 700 zł? Tylko BŁAGAM! Proszę o sensowne propozycje do 700zł, a nie o wstrzymanie się aż wejdzie nowe to, nowe tamto... 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hie Hie... No i kupiłem tego LG'ka... Jestem więcej niż zadowolony. 🤔 Bardzo mi przypasowały te 22" i przeczuwam, że ten brak HDMI nie będzie problemem dzięki zgodności z HDCP, więc aż takiej biedy nie ma i nie będzie. Trochę za niego przepłaciliśmy, o jakieś 100zł, ale przynajmniej mamy go na miejscu i nie będzie żadnych problemów z gwarancją i transportem... Odrazu mam monitor na miejscu. 😀

Re: Yacek

Wiesz co, aktualnie jestem człek nie pijący, więc chyba musiałbym coli i pepsi się nakupować, aby to przepić. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i siedzę przed 32"...przez jeden dzień pi...... się z przekładaniem monitorów w celu ustawienia TV jako monitora głównego(tzn.odzyskaniem ikon które domyślnie zostały na odłączonym monitorze).Gdy w końcu udało się go uruchomić na kablu DVI-HDMI,kolejny dzień zajęło mi ustawianie opcji wyświetlania,najpierw w TV następnie w opcjach karty graficznej.Kolejny etap to adaptacja gałek ocznych do tak dużej powierzchni(bardzo oczojebne)...dzisiaj wreszcie mogłem sobie pograć.Nie gram co prawda w FullHD 1920x1080 tylko w 1360x768 ale i tak nie jest źle-demko X3TC miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Gdyby tak się dało owinąć go wokół głowy 😉

Otóż to! Coś w stylu symulatora lotu. Aby to uzyskać przydałyby się jeszcze 3 telewizory - z tyłu i z boków i możnaby się rozglądać bez naciskania czegokolwiek... Z tyłu - to zapewne widok jedynie z tylnej wieżyczki, bo aż tak nie można obrócić kamery w grze. Aha - jeszcze 2 mniejsze ekrany na skos-góra - do obserwacji obiektów śledzonych. Mam wątpliwości, czy X3 by to obsłużyło, ale... jeszcze jakiś ekranik tylko do menusów (jakoś tak prawo-skos-dół, do tego z osobna mała klawiatura) - przecież głupio, żeby się na przedniej szybie pokazywały.

Taak, to by było to. 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ponieważ 32" TV LCD nie spełnił moich oczekiwań w jego miejsce chciałbym kupić Samsunga SyncMaster 2343NW z rozdziałką 2048x1152...czy dwie 8800GT udzwigną w komfortowym dla oczu i nerwów trybie wyświetlania X3 TC?Czy może jednak poszukać monitora 22"-24" FullHD lub 1680x1050?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki widziałem już kiedyś ten test ale wtedy nie zwróciłem na to uwagi....i tu mam to o co mi chodziło>Co ciekawe karta 8800GT wspiera odtwarzanie materiału HD-DVD i Blu-Ray do rozdzielczości 2560x1600 włącznie a nie jak dotychczasowe rozwiązania - maksymalnie do 1920x1200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...